Yardım Pocophone F1 Dokunmatik Lag !

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
iPhone 6sten geçtim bu telefona ve şu anda şok bir durumdayım acayip sinir bozucu Lag var pubg oynarken menü aralarında geçerken ben çok rahat farkediyorum bazı arkadaşlar detaycı değildir anlamaz ama hassasiyet ve takıntılıysanız sinir bozucu oluyor daha telefon 2 günlük ve yurt dışından geldi bu sorunu Xiaomi bilmiyor mu Eylül Ekim de konular açılmış youtubede videoları çekilmiş bunun çözümü nedir arkadaşlar valla 2 gündür sinirden uyuyamıyorum iPhone özletti resmen
Alıcak arkadaşlara şu olaydan dolayı tavsiye etmiyorum bu olay düzelmeden almayın
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Buyrun videoya aldım.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
bu deneme yaptığın programın adı nedir? akşam ben de deneyeyim

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Multi touch tester hocam başka bir telefon ile ağır çekim kayıt yapın o zaman anlıyorsunuz olayı o saatten sonrada telefonun her dokunmatik kullandığınızda gözünüze batmaya başlıyor hatta 1800 e geldi bana 1800 satıyorum haberiniz olsun az daha verir mi 8 alırım.

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Costum romlarda bu sorun var mı eu rom atsam ?

Oyla:

orophin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
RN6P
Konular
1
Custom romları denedin mi? Custom rom ile düzeliyor diyorlar. Öyleyse yazılımsaldır ve güncelleme ile düzeltilebilir. Buraya geri dönüş yaparsan çok sevinirim umarım yazılımsaldır ben de almayı planlıyordum çünkü. Aynı sorunun Mi 8 de olmadığına emin misiniz bir de?

Oyla:

Yine mi yahu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sametrise
Cihazım
Mi mix 2
Konular
1
iPhone 6sten geçtim bu telefona ve şu anda şok bir durumdayım acayip sinir bozucu Lag var pubg oynarken menü aralarında geçerken ben çok rahat farkediyorum bazı arkadaşlar detaycı değildir anlamaz ama hassasiyet ve takıntılıysanız sinir bozucu oluyor daha telefon 2 günlük ve yurt dışından geldi bu sorunu Xiaomi bilmiyor mu Eylül Ekim de konular açılmış youtubede videoları çekilmiş bunun çözümü nedir arkadaşlar valla 2 gündür sinirden uyuyamıyorum iPhone özletti resmen
Alıcak arkadaşlara şu olaydan dolayı tavsiye etmiyorum bu olay düzelmeden almayın
Buyrun videoya aldım.
Merhaba hoşgeldin kardeşim öncelikle bende aldım evet aynı sorun vardı gönderdim çözemediler parayı iade ettiler

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Custom romları denedin mi? Custom rom ile düzeliyor diyorlar. Öyleyse yazılımsaldır ve güncelleme ile düzeltilebilir. Buraya geri dönüş yaparsan çok sevinirim umarım yazılımsaldır ben de almayı planlıyordum çünkü. Aynı sorunun Mi 8 de olmadığına emin misiniz bir de?
Mi 8 için sadece ghost var sanırım ama oda ekran görüntüsü alırken olan yazılımsal durum fakat dokunmatik teki lag olayı yok ekranı daha kaliteli kesinlikle takıntılıysan sinirimi bozar diyorsan mi8 al hocam benim elde kaldı bakalım güncelleme bekliyorum baktım olmuyor satıcam idare ediyorum yani costum rom denemedim androide yeni geçtim hangisini yapmalıyım nasıl yapılır bir bilgim yok biraz daha araştırıcam en kötü denicem yani

Oyla:

orophin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
RN6P
Konular
1
Mi 8 için sadece ghost var sanırım ama oda ekran görüntüsü alırken olan yazılımsal durum fakat dokunmatik teki lag olayı yok ekranı daha kaliteli kesinlikle takıntılıysan sinirimi bozar diyorsan mi8 al hocam benim elde kaldı bakalım güncelleme bekliyorum baktım olmuyor satıcam idare ediyorum yani costum rom denemedim androide yeni geçtim hangisini yapmalıyım nasıl yapılır bir bilgim yok biraz daha araştırıcam en kötü denicem yani
Çok zor değil ama yakın zamanda satmayı planlıyorsan bulaşma, ama hani bulaşır da batırırsan bana ulaş buradan. Mi 9 tanıtılacak 2-3 gün içinde. Onu da bekleyebilirim, acaba Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer? Ghost screen sorunu nedir tam olarak?

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Çok zor değil ama yakın zamanda satmayı planlıyorsan bulaşma, ama hani bulaşır da batırırsan bana ulaş buradan. Mi 9 tanıtılacak 2-3 gün içinde. Onu da bekleyebilirim, acaba Türkiye'ye gelmesi ne kadar sürer? Ghost screen sorunu nedir tam olarak?
Türkiyeye ne zaman gelir bilmiyorum ama pahalıya gelir eu da 423 dolar planlanıyormuş türkiyeye en az 3800 tlden gelir benim fikrim satmayı planlama konusunu anlamadım hocam yani alıcı bulursam 1800 bırakırım kaydı haziran son ama 2.sime takıp 6 ay daha uzatılabilir şu an çok sıkıntım yok dokunmatiğe alıştım lag yok gibi ilginç pubgde felanda sorunum yok anlamadım

Oyla:

Forıst

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şirxan Necef
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Buyrun videoya aldım.

Oncelikle Selam
Bende galaxy s6 dan kecdim poco f1 e qayet mutluyum dediyin sorun bende yok ayrıca pubg hergun oynayan biriyim boyle bir sorun gormedim sorun miui surumunden kaynaklı ola bilir bendeki surumu tavsiye ederim 10.0.9.0 bu surumde sorun yok qayet stabil ayrıca telefonu nerden aldığınada bağlı bir durum bu

Oyla:
Üst Alt