Yardım Pocofone f1 için - Poco Launcher kaldırma (yardım) :(

Suhatuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Pocofone F1
Konular
9
Cihazı 3 gün oldu alalı ama ben bu Poco Launcher oldugunu bilmıyordum :( Alır almaz soğudum :( Hatta güncelleme de yapmayacaktım bir dalgınlıga geldık yaptık :(

Kısacası Pocofone dakı Poco Launcherı kaldırıp Normal System Launcher kullanamazmıyız? Bunu nasıl yapabiliriz?

Bir de tekrardan Miui 9 a donmek istiyorum , 3.Parti Temeları falan kullanabilmek için ne yapmam lazım , Yardımınıza ihtiyacım var ...

Cihazı KVK dan aldım ama Garanti falan önemli degıl Root sa root nasıl yapıcaz yada baska birsey sadece böyle nefret ettım cihazdan ...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Yok bugün başvuru yaptım da 72 saat falan gibi birşey dedi. O dolduğunda mesaj mı geliyor dedim hocam :)

Bir de eurom da miui9 var mı?
Yani şu temaları 7*7 yada 7*8 falan kullanmayı seviyorum ben de o yüzden soruyorum neyi kurmaliyim diye
Hocam msj falan gelmiyor 3 günün (72 saat) sonunda cihazı fastboot modda pc ye bağlayıp açıyoruz kilidi.sonra twrp yüklüyoruz ve artık istediğimiz herşeyi yapabiliyoruz.aşağıda linkini vereceğim sitede 7x7 7x6 6x5 tarzında temalar var.dilediğimizi indirip temalar uygulamasına girip içeri aktarıp uygulayacağız

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Suhatuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Pocofone F1
Konular
9
Hocam msj falan gelmiyor 3 günün (72 saat) sonunda cihazı fastboot modda pc ye bağlayıp açıyoruz kilidi.sonra twrp yüklüyoruz ve artık istediğimiz herşeyi yapabiliyoruz.aşağıda linkini vereceğim sitede 7x7 7x6 6x5 tarzında temalar var.dilediğimizi indirip temalar uygulamasına girip içeri aktarıp uygulayacağız

Aaaaaa evet hocam işte bunlara hastayım , çok sgaol valla .... Şu kilit açılsın verdiğin linkten Twrp yüklerim , burdan temaları yükleriz ...
Peki ya romu nereden yükleyeceğim ve bu temaları kullanmak için hangisini yükleyeceğim pocofone için ? Bir de ona el atsan
ozgrcvdr hocam !!!

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Aaaaaa evet hocam işte bunlara hastayım , çok sgaol valla .... Şu kilit açılsın verdiğin linkten Twrp yüklerim , burdan temaları yükleriz ...
Peki ya romu nereden yükleyeceğim ve bu temaları kullanmak için hangisini yükleyeceğim pocofone için ? Bir de ona el atsan
ozgrcvdr hocam !!!
Hocam yanlış anlama ama çok soru soruyorsun,soruna cvp veriyorum arkasından üç soru daha soruyorsun.

Oyla:

Suhatuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Pocofone F1
Konular
9
Hocam yanlış anlama ama çok soru soruyorsun,soruna cvp veriyorum arkasından üç soru daha soruyorsun.

Hocam hakkını helal et ya :( haklisin ..
Biz bilmiyoruz acemiyiz hocam , siz anlıyorsunuz tecrubelisiniz o yüzden hakkını helal at valla

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam hakkını helal et ya :( haklisin ..
Biz bilmiyoruz acemiyiz hocam , siz anlıyorsunuz tecrubelisiniz o yüzden hakkını helal at valla
Hocam cihazı almışsın hayırlı olsun, cihazı bi kullan bi keşfet herşeyini bi öğrenmeye bak,anasayfaya tıklayınca aşağı in orda her cihaz için bi bölüm var.poco f1 olana tıkla bak açılmış konulara,kimler hangi problemleri yaşamış kimler problemlerine nasıl çözüm bulmuşlar bi gör.sana tavsiyem budur.daha bl kilidi açılmamış cihazla herşeyi yapmak istiyoruz.ben twrp konusu açtım,bildiğimden değil yabancı sitelerde araştırıp buldum ve burda paylaştım.mis gibi cihaz almışsın ama güle güle kullan. Bu linkini verdiğim kısma bakmanı tavsiye ederim fırsat buldukça.ordaki her konu ayrı bir bilgidir

Pocophone F1

Oyla:

Inque

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sener
Cihazım
poco
Konular
0
Youtube'da birisi Nitrogen OS ile telefonu canavar gibi yapmış. Hem oyun, hem de pil performansı tavan oluyormuş. Keşke şu yükleme işlerinden anlasam.

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
3 gün önce alınmış bir cihazın bl kilidi kapalıdır tahminimce,dolayısıyla ne twrp vardır ne de root.altta linkini verdiğim zip dosyasını indirip twrp den flaşlayalım,wipe
dalvik cache deyip reboot system yapalım,cihaz açılınca ana ekran ayarlarına girip sistem başlatıcı kısmına girip miui launcher i seçelim,sonra tekrar cihazı kapatıp açalım ve okey artık orjinal miui launcher kullanıyoruz

Merhaba hocam verdiğiniz linkden indmis oldugum zip MIUI lahincher her hangi bir Los ,aosp oreo romlarda demeden olurmu siz denedinizmi ben uzun zamandır böyle bir çözüm arıyordum rom saf android olsun ama lahincher MIUI tesekkurler

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Merhaba hocam verdiğiniz linkden indmis oldugum zip MIUI lahincher her hangi bir Los ,aosp oreo romlarda demeden olurmu siz denedinizmi ben uzun zamandır böyle bir çözüm arıyordum rom saf android olsun ama lahincher MIUI tesekkurler
Eu romda çalışıyor hocam.önceki yorumlarda nasıl yüklediğini anlatıp ekran resmi de ekledim, diğer romlarda da çalışması gerek

Oyla:

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Eu romda çalışıyor hocam.önceki yorumlarda nasıl yüklediğini anlatıp ekran resmi de ekledim, diğer romlarda da çalışması gerek
Hocam okudum yazılanları bendeki cihaz mido ve miui arayüzünü çok seviyorum ama batarya hız ozellesdirme manasında aosp inşallah çalışır yarın sabah deneyeceğim
Ve cihazlar farkli inşallah sorun olmazsa bende aradığımı sizin sayenizde bulurum

Oyla:
Üst Alt