Yardım Pocofone f1 için - Poco Launcher kaldırma (yardım) :(

Suhatuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Pocofone F1
Konular
9
Cihazı 3 gün oldu alalı ama ben bu Poco Launcher oldugunu bilmıyordum :( Alır almaz soğudum :( Hatta güncelleme de yapmayacaktım bir dalgınlıga geldık yaptık :(

Kısacası Pocofone dakı Poco Launcherı kaldırıp Normal System Launcher kullanamazmıyız? Bunu nasıl yapabiliriz?

Bir de tekrardan Miui 9 a donmek istiyorum , 3.Parti Temeları falan kullanabilmek için ne yapmam lazım , Yardımınıza ihtiyacım var ...

Cihazı KVK dan aldım ama Garanti falan önemli degıl Root sa root nasıl yapıcaz yada baska birsey sadece böyle nefret ettım cihazdan ...

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Şöyle de yapabilirsiniz gidip Mi8 romunun sistem miui launcher klasorunu alin system klasorunuze atin yeniden baslatin varsayilan tarayici olarak mi laucheri secin ya da direk zipi kurun ya da apk paket olarak kurmayi deneyin ya da miui launcheri poco launcher apk si ile degistirin

Oyla:

emrb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
10
Hocam inan ben daha çok sevindim :)hayırlı olsun
hocam link vefat etmiş. Poco için uygun olanını nereden bulabilirim? Bu rom atma işlemi gibi mi yoksa sadece launcher mi değişiyor? Pek anlamam bu işlerden :/

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
hocam link vefat etmiş. Poco için uygun olanını nereden bulabilirim? Bu rom atma işlemi gibi mi yoksa sadece launcher mi değişiyor? Pek anlamam bu işlerden :/
bu kadar üzülme hocam. Bir çaresi bulunur :) ayrıca bundan bahsediyorsan ben indirdim su an indi. Tekrar yüklüyorum senin için. Eğer aradığın buysa.

Ekli dosyalar

• MIUILauncher.zip
    2,8 MB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Oyla:

emrb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
10
bu kadar üzülme hocam. Bir çaresi bulunur :) ayrıca bundan bahsediyorsan ben indirdim su an indi. Tekrar yüklüyorum senin için. Eğer aradığın buysa.
teşekkürler hocam ilginiz için. güncellemelerde sıkıntı yaratır mı acaba?

Oyla:

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
teşekkürler hocam ilginiz için. güncellemelerde sıkıntı yaratır mı acaba?
Güncelleme de sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum. Bir problem olursa kaldırırsın. Kurduktan sonra bilgi verirsen eğer ben de yaparım belki hocam. Değişiklik olur.

Oyla:
Üst Alt