Yardım pocofhone f1 şarj sorunu.

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce telefonu şarja taktım fakat tel şarjdayken ikide bir şarj etmeyi kesip tekrar başlatıyor ve şarj olmuyor telle gelen şarj makinası ve kabloyu kullanıyorum şarj olmuyor.Eski Sony telefonun şarj makinasıyla denedim çok yavaş şarj oluyor bahsettiğim sorun olmadı sıkıntı nedir acaba lütfen yardım edin

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Isınma kaynaklı bir sorun olabilir. Ne kadar hızlı şarj ederse o kadar ısınır. Ama siz yine de bir yeni kablo ile deneyin. Ben de Mi8 kullanıyorum. Bu cihazların şarj boardlarını çok kaliteli yapmamışlar gibi duruyor.

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
ısınma olduğunu sanmıyorum çünkü daha önce normal şarj olurken azda olsa ısınıyordu şimdi şarjı sürekli kesildiği için sıcaklık yok ne telde nede şarj aletin de elimde başka tip c kablo olmadığı için başka kabloyla deneyemedim şimdilik malum pandemi yüzünden her yer kapalı kablo temin de edemiyorum

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
ısınma olduğunu sanmıyorum çünkü daha önce normal şarj olurken azda olsa ısınıyordu şimdi şarjı sürekli kesildiği için sıcaklık yok ne telde nede şarj aletin de elimde başka tip c kablo olmadığı için başka kabloyla deneyemedim şimdilik malum pandemi yüzünden her yer kapalı kablo temin de edemiyorum
Amazon genelde ilk alışverişte ücretsiz kargo ile yolluyor hocam. Tabii kendi deposundan yolladıklarını.
Isınma demişken şarj boardunun ısınmasını kastettim hocam. Ya da benimki gibi usb -c nin girdiği yer bozuk olabilir. Mesela ben telefonumu bilgisayara takıyorum. Telefonu en küçük hareket ettirmemde bağlantı kopuyor.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce telefonu şarja taktım fakat tel şarjdayken ikide bir şarj etmeyi kesip tekrar başlatıyor ve şarj olmuyor telle gelen şarj makinası ve kabloyu kullanıyorum şarj olmuyor.Eski Sony telefonun şarj makinasıyla denedim çok yavaş şarj oluyor bahsettiğim sorun olmadı sıkıntı nedir acaba lütfen yardım edin
Eski adaptörünüz hızlı şarjı desteklemediği için yavaş şarj oluyor olabilir. Bu durumda sanki sizin şarj adaptörünüzde sıkıntı var gibi görünüyor. Elbette kesin sorunu başka bir adaptör ve kablo deneyerek bulabileceksiniz.

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Kablo kuzen, bende de aynısı oldu.... , Orijinali almanı tavsiye ederim kablonun sadece... Miui market te ne kadar bilmiyorum, her kablo olmaz hızlı şarjı destekleyen kablo olmalı...

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
arkadaşlar şarj aleti ve kablosu orjinal telle birlikte gelen zamanında sıfır almıştım hızlı şarj destekliyor ve şimdiye kadar da hızlı şarj yapıyordu

Teaqaria

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Poco x3NFC
Konular
1
Hocam mümkünse farklı adaptör ve kablo deneyin.Aynı sorunlar varsa şarj soketi bozulmuş olabilir

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
arkadaşlar şarj aleti ve kablosu orjinal telle birlikte gelen zamanında sıfır almıştım hızlı şarj destekliyor ve şimdiye kadar da hızlı şarj yapıyordu
Bende de F1 poco vardı, orijinal kablo adaptörü vardı, adaptöre birşey olacağını sanmam, sokete de ... Ben kabloyu başka telefonda da denemiştim Kablo bozulmuş onu anladım 2 sene sonra, kablo diyorum başka birşey demiyorum:)

madman76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat Çimen
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim yarın bir arkadaş Redmi 9 almıştı onu şarjı ve kablosuyla deneyeceğim bakalım artık umarım sorun sadece kablodur bakalım artık.

Üst Alt