Çözüldü POCO X6 Pro ROM Tavsiyesi (Arama kaydı için)

elves27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Note7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
POCO X6PRO
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi Note7 ile hüzünlü bir veda ufukta belirdi. Kendisi ilk akıllı telefonum. Artık Poco X6 Pro gözüme kestirdim. Yalnız Yasal mevzuat gereği otomatik arama kaydı güncel modellerde yok ilk göz ağrım çok yerde paçamı kurtardı "Arama kaydediliyor" v.s. uyarısı almadan bir program yüklemeden, bir tuşa basmadan herşeyi veya belirli aramalar kayıt edebilen Rom önerir misiniz.
Ek olarak Rom yükleme dolayısı ile Bütün bankacılık işlemlerini v.s. yeni cihazdan kullanır iken herhangi bir sorun veya engel olur mu

Bu konudan kopmadan birde hafif tuşlu telefon düşünüyorum aynı numarayı kullanıcam hafta sonu tuşlu hafta içi mesaide Poco ile takılırım diyorum. Hattı çıkarıp takmadan mümkün mü veya çıkardık diyelim iyi bir alternatif var mı
Bu tuşlu telefonun mesajları görmek için Whatsapp sahip olması ve mümkünse bluetooth kulaklık ile müzik dinleme imkanı vermesi, Çok iyi olurdu. Teşekkürler

Çözüm
Bankacılık uygulamaları vb sorun yaşatmaz dimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom ben atabilir miyim. Bilgisayardan program v.s. inecek sanırım tarifine ilişkin video var mı
tayvan romu tayvana özel kuralların geçerli oldugu bir rom biz avrupa birliği yasalarına göre iş yapıyoruz bizim ülkede kayıt yasal olmadığı için üreticiler de ona yazılım yükleyip gönderiyor yani avrupa veya global de bu kayıt yasal değil ama uzakdoğu taraflarında bu kanunlar geçerli değil onların kendi kanunu var yani orada yasal sıra gelelim size bu işlem için bilgisayar şart öncelikle bootloader denilen bir kilit var onun açılması lazım başvuru yapılıyor program üzerinden 1-2 hafta sonra pc yardımıyla açılıyor ondan sonra istediğin romu kurabilirsin öncelikle...

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
11
Xiaomi Note7 ile hüzünlü bir veda ufukta belirdi. Kendisi ilk akıllı telefonum. Artık Poco X6 Pro gözüme kestirdim. Yalnız Yasal mevzuat gereği otomatik arama kaydı güncel modellerde yok ilk göz ağrım çok yerde paçamı kurtardı "Arama kaydediliyor" v.s. uyarısı almadan bir program yüklemeden, bir tuşa basmadan herşeyi veya belirli aramalar kayıt edebilen Rom önerir misiniz.
Ek olarak Rom yükleme dolayısı ile Bütün bankacılık işlemlerini v.s. yeni cihazdan kullanır iken herhangi bir sorun veya engel olur mu

Bu konudan kopmadan birde hafif tuşlu telefon düşünüyorum aynı numarayı kullanıcam hafta sonu tuşlu hafta içi mesaide Poco ile takılırım diyorum. Hattı çıkarıp takmadan mümkün mü veya çıkardık diyelim iyi bir alternatif var mı
Bu tuşlu telefonun mesajları görmek için Whatsapp sahip olması ve mümkünse bluetooth kulaklık ile müzik dinleme imkanı vermesi, Çok iyi olurdu. Teşekkürler
Benim Poco X6'da Endonezya romu kullanıyorum. Arama kaydı ve NFC var, bilginize...

Oyla:

elves27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Note7
Konular
2
Benim Poco X6'da Endonezya romu kullanıyorum. Arama kaydı ve NFC var, bilginize...
Peki ziraat bankası vb bankalar ve diğer uygulamalarda sorun yaşıyor musunuz
Malum herşeyimiz telefonla yönetiliyor uygulamalardan mahrum kalmamakta arama kaydı kadar elzem. Ne kadar süredir bu Rom kullanıyorsunuz, olumlu olumsuz değişiklikleri iletir misiniz.
NFC Kısmında sorunlar Yurdışı cihaza uyguladıkları işlemden sonra ki burada izlediğim kadarı ile bir defa cihaz içi açılıyor sonrasında bir parça kesilip küçük bir aparat değiştiriliyor. Burada cihazın çeşitli sorunlarla Anakartın ölmesi dahil yüz yüze gelmesine sebep oluyor.
ROM atarsam garanti bozulur bende garantisini madem bozuyorum Yurt dışı alayım sonra IMEI Kaydı işlemi için içinin açılması ve NFC v.s sorunlu olabilmesi sarmalına giriyorum.
Anladığım kadarı ile sizin cihazınız Yurt içi sadece ROM atarak garantiden çıkarıp kullanıyorsunuz.

Oyla:

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Poco x6
Meslek
Memur
Konular
11
Peki ziraat bankası vb bankalar ve diğer uygulamalarda sorun yaşıyor musunuz
Malum herşeyimiz telefonla yönetiliyor uygulamalardan mahrum kalmamakta arama kaydı kadar elzem. Ne kadar süredir bu Rom kullanıyorsunuz, olumlu olumsuz değişiklikleri iletir misiniz.
NFC Kısmında sorunlar Yurdışı cihaza uyguladıkları işlemden sonra ki burada izlediğim kadarı ile bir defa cihaz içi açılıyor sonrasında bir parça kesilip küçük bir aparat değiştiriliyor. Burada cihazın çeşitli sorunlarla Anakartın ölmesi dahil yüz yüze gelmesine sebep oluyor.
ROM atarsam garanti bozulur bende garantisini madem bozuyorum Yurt dışı alayım sonra IMEI Kaydı işlemi için içinin açılması ve NFC v.s sorunlu olabilmesi sarmalına giriyorum.
Anladığım kadarı ile sizin cihazınız Yurt içi sadece ROM atarak garantiden çıkarıp kullanıyorsunuz.
Cihazım yurtiçi. Yurtdışı işini sevmiyorum.
1 ay kadar oldu. Miui 14 sürümünden HyperOS 1.0.7.0 sürümüne güncelleme ile geçtim. Bankacılık uygulamalarını ben de kullanıyorum, sıkıntı yok. Zaten Endonazya romu resmi rom. Çakma veya fake rom değil yani. Tercih sizin...

Oyla:
Üst Alt