Soru POCO X6 Pro EU ROM Nasıl Yüklenir?

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Twrp olmadan eu rom yükleme yapabilir miyim. Cevap hayır ise twrp linki bulamadım ben. Link varsa atabilir misiniz

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Eu rom önceden iyiydi inşallah aynıdır

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Twrp olmadan eu rom yükleme yapabilir miyim. Cevap hayır ise twrp linki bulamadım ben. Link varsa atabilir misiniz
Twrp ler düzgün çalmıyor diye kaldırdılar telegramdaki kanalda. 2 tane yayınlanmıştı ama hep bir eksik çıktı. Rom u twrp olmadan yükleyebilirsiniz pc den. Şuan yanımda bilgisay yok ama eu klasöründe içinde bat uzantılı dosyalar var. Birinde ilk yükleme için diğerinde yüklü eu sürümü yükseltmek için iki ayri çalıştırma dosyası vardı. Usb hata ayıklamayi filan acip, telefonu fastboot modunda PC ye bağlayıp klasörde ki yükleme dosyasını çalıştırırsaniz 10 dakika gibi bir sürede yüklüyor

minotefan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
minotefan
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Twrp ler düzgün çalmıyor diye kaldırdılar telegramdaki kanalda. 2 tane yayınlanmıştı ama hep bir eksik çıktı. Rom u twrp olmadan yükleyebilirsiniz pc den. Şuan yanımda bilgisay yok ama eu klasöründe içinde bat uzantılı dosyalar var. Birinde ilk yükleme için diğerinde yüklü eu sürümü yükseltmek için iki ayri çalıştırma dosyası vardı. Usb hata ayıklamayi filan acip, telefonu fastboot modunda PC ye bağlayıp klasörde ki yükleme dosyasını çalıştırırsaniz 10 dakika gibi bir sürede yüklüyor
Eu rom siz kullanıyor musunuz şu an. Artı vs eksisi nedir

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Eu rom siz kullanıyor musunuz şu an. Artı vs eksisi nedir
Ben kullanmıyorum, güvenmiyorum açıkçası herhangi bir custom rom a. Ama okuduklarım kadarıyla görsel olarak daha iyi stok romdan ama pil ve performansta bir artısı yokmuş. Klasik eu rom. Oyun filan oynamıyorum, sosyal medyada yok ondan eu rom filan bana çok gerekmiyor şimdilik. İsterseniz deneyin 1 2 gün. Bu arada güvenlikle ilgili bir sorun yaşamadım şuana kadar hiçbir telefonumda veya farklı romlarda root olsa bile. Benimkisi tercih meselesi :)

slymnguner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3
Konular
1
12 dolar bagis yatim ve eu rom aldim performans sikitililari var tel global 1.0.2 gore baya isiniyor menu gecesleri bazan farme dususleri oluyor bu yuzden kaldirdim kurmak icin twrp gerek yok taiwan 1.0.6 china 1.0.15 romlarini ve global 1.0.9 denedim isinma sorunu bu romlardada mevcut suan en sorunsuz global 1.0.2 bende telefonum global versiyon budan dolayida olabilir

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
12 dolar bagis yatim ve eu rom aldim performans sikitililari var tel global 1.0.2 gore baya isiniyor menu gecesleri bazan farme dususleri oluyor bu yuzden kaldirdim kurmak icin twrp gerek yok taiwan 1.0.6 china 1.0.15 romlarini ve global 1.0.9 denedim isinma sorunu bu romlardada mevcut suan en sorunsuz global 1.0.2 bende telefonum global versiyon budan dolayida olabilir
Hocam bu son eu sümünü dün galiba tekrardan yüklemişler ,sanki bir iki düzeltme yapmışlar diye okudum. Doğru mudur?

slymnguner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
poco x3
Konular
1
Ozelden Link atarmisiniz ben baktim x6 pro icin guncel surum ayni bi degisiklik yok ayrici sunuda soyleyim eu rom baz aldigi china romda asil sorun eger k70e rom duzgun calissa idi ingilice olarak kullanicaktim ama olmadi malesef farme dususleri isinma ve sarj sorunu mevcut

siegman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
mi5
Konular
0
Ozelden Link atarmisiniz ben baktim x6 pro icin guncel surum ayni bi degisiklik yok ayrici sunuda soyleyim eu rom baz aldigi china romda asil sorun eger k70e rom duzgun calissa idi ingilice olarak kullanicaktim ama olmadi malesef farme dususleri isinma ve sarj sorunu mevcut
Malesef linkim yok hocam, daha paylaşmadı kimse. Sadece okuduklarım kadarıyla düzeltmeler yapmışlar baya. Aynı sürümü 1.0.15 i tekrardan derleyip paylaşmışlar. Bulurusam link paylaşırım buradan.

Üst Alt