Soru Poco X6 Pro alınca yapılması gerekenler

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
8
Neden rom mom uğraşıyorsunuz? Bir haftadır kullanıyorum memnunum şuanlık. Telefonun inciğini boncuğunu karıştırmaya ne gerek var. Pil sorunu her şekilde yaşayacaksınız. Oda hyperos un yeni işletim sistemi olduğundandır. Zamanla düzelecek optimize edeceklerdir oyunlarda 90-120 FPS sabit veriyor canavar gibi makine

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
152
Neden rom mom uğraşıyorsunuz? Bir haftadır kullanıyorum memnunum şuanlık. Telefonun inciğini boncuğunu karıştırmaya ne gerek var. Pil sorunu her şekilde yaşayacaksınız. Oda hyperos un yeni işletim sistemi olduğundandır. Zamanla düzelecek optimize edeceklerdir oyunlarda 90-120 FPS sabit veriyor canavar gibi makine

O tercih meselesidir, siz kurcalamayabilirsiniz zorunlu değil kimse. Arkadaş miui arama ve mesajlaşma uygulaması için istemekte. Android açık kaynaktır ve tüm nimetlerinden yararlanmak lazım.

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
8
Bootlander kilidini açınca garanti dışı kalmıyor mu ?

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
152
Bootlander kilidini açınca garanti dışı kalmıyor mu ?
Evet, cihazınız garantili ise garanti dışı kalacaktır. Benim cihazım yurtdışı ve garanti olayı yok bu sebeple biz rahatız ve o yüzden kurcalıyoruz.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Pil için ekranın toplam açık kalma süresini nasıl görebilirim hyperos ta yok sanırım.

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
18
Evet, cihazınız garantili ise garanti dışı kalacaktır. Benim cihazım yurtdışı ve garanti olayı yok bu sebeple biz rahatız ve o yüzden kurcalıyoruz.
Hocam ben cihazı aldım ne önerirsiniz şimdi ne kurayım cihaza daha iyi olması için (performans, batarya ömrü vs)

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
152
Hocam ben cihazı aldım ne önerirsiniz şimdi ne kurayım cihaza daha iyi olması için (performans, batarya ömrü vs)

Hayırlı olsun, şimdilik kalın orjinalde derim. Çıkan bi elite rom var ama orjinal ile arasında batarya performans yönünden fark yok denecek kadar az. Zaten zaman içinde rom çeşitliliğide artacaktır.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Hayırlı olsun, şimdilik kalın orjinalde derim. Çıkan bi elite rom var ama orjinal ile arasında batarya performans yönünden fark yok denecek kadar az. Zaten zaman içinde rom çeşitliliğide artacaktır.
kutudan çıkan 67w şarj aleti ve kablosuyla turbo şarj olmuyor normal hızlı şarj oluyor çok yavaş dolduruyor. kablodan dolayı olabilir mi ?

Üst Alt