Soru Poco X6 Pro alınca yapılması gerekenler

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Bataryadan memnun musunuz bu rom da. Ne kadar ekran süresi alabiliyorsunuz.

Fena değil stock romdan 1 saat farkla daha uzun. Geçip geçmemek size kalmış durumda. Ben cihazı oyun vs olarakta kullanmıyorum pek akşam 7 den sabah 8 e şarjı %50 ile kapatıyorum görevde iken.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Fena değil stock romdan 1 saat farkla daha uzun. Geçip geçmemek size kalmış durumda. Ben cihazı oyun vs olarakta kullanmıyorum pek akşam 7 den sabah 8 e şarjı %50 ile kapatıyorum görevde iken.
Bende oyun oynamıyorum günlük sosyal medya vs kullanıyorum. Stock rom da da batarya yeter sanırım.

GizliAdam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
0
Çin tabanlı Official ve Modlu ROM arası (blur, vs...) farkları olsa ne kadar blur varsa o kadar blurlaştıkça sürekli renderlenir bu durumunda pil etkilenebilir. Bloatware vs.. yeterli. Ben daha kurduğum 90FPS unlock, animated icons, compelety blur, dahil bütün modlar eklenti kurdum. Fena kasıyor Test ettiğim cihazım adı Mi 8 Lite 3 yıl önce

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Elite rom kullanıyorum fena değil tavsiye edebilirim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Merhaba cihaz şimdi elime geçti içinde 1.0.1.0. UNLEUXM rom ile geldi. 1.0.7.0 güncellemesi gelmiş yapmalı mıyım ?

Son düzenleme:

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
yani batarya daha kötü olacaksa ondan yapmayım mı acaba diye düşündüm belki denemişsinizdir diye

Sizdeki rom euxm eea yani bana global 0.8 güncellemesi gelmişti global için. Gelen güncelleme muhtemel güvenlik güncellemesidir zaten o yüzden yapın sıkıntı olmaz.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Sizdeki rom euxm eea yani bana global 0.8 güncellemesi gelmişti global için. Gelen güncelleme muhtemel güvenlik güncellemesidir zaten o yüzden yapın sıkıntı olmaz.
Tamamdır teşekkür ederim. Bildirim paneline alışamadım sağdan çekince farklı soldan çekince farklı geliyor. Eskisi gibi yapamaz miyiz acaba kontrol panelini. Birde miui arama ve mesajlasma uygulamasini istiyorum arama kaydı için. En basit hangi yöntemle yapabilirim

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Tamamdır teşekkür ederim. Bildirim paneline alışamadım sağdan çekince farklı soldan çekince farklı geliyor. Eskisi gibi yapamaz miyiz acaba kontrol panelini. Birde miui arama ve mesajlasma uygulamasini istiyorum arama kaydı için. En basit hangi yöntemle yapabilirim

Bildirim paneli olayını tam bilmiyorum bende bir ayar göremedim cihaz üzerinde de. Miui arama ve mesajlaşma için endonezya rom felan yüklenebilir ındo yani. Poco tarafında da öyledir muhtemelen.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
Bildirim paneli olayını tam bilmiyorum bende bir ayar göremedim cihaz üzerinde de. Miui arama ve mesajlaşma için endonezya rom felan yüklenebilir ındo yani. Poco tarafında da öyledir muhtemelen.
bataryada ekranın süresini pil kısmında göremiyorum hangi uygulamayı indirmemi tavsiye edersiniz

Üst Alt