Yardım Poco X5 pro 5G ile yeniden merhaba 🙂

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Mido kullanırken konuşarda rehber olarak tkip ediyordum sayenizde şimdi bende bu cihaza geçtim. Ama sanki twrp yok gibi bişey elimde kalmasın pc yok diye kilidi açmıyom şuan
Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın. 🙂
Bende kilit başvurusu yaptım ama henüz açmadım. Dosyaları falan indirdim hazırda bekletiyorum PC de. Önce şu HyperOS güncellemesini bi deneyimleyelim. Olmazsa bi şekilde bl açıp MiUi 14 e geri dönerim muhtemelen. Cihaz güzel olmasına rağmen pek kimsenin tercih etmemesi ilginç. Bu yüzden se twrp yada custom rom olmaması garip.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın. 🙂
Bende kilit başvurusu yaptım ama henüz açmadım. Dosyaları falan indirdim hazırda bekletiyorum PC de. Önce şu HyperOS güncellemesini bi deneyimleyelim. Olmazsa bi şekilde bl açıp MiUi 14 e geri dönerim muhtemelen. Cihaz güzel olmasına rağmen pek kimsenin tercih etmemesi ilginç. Bu yüzden se twrp yada custom rom olmaması garip.
Sağolun hocam sizde. Evet bende baya alan var sanıyordum herhalde yazılımcılar almıyor!

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Sağolun hocam sizde. Evet bende baya alan var sanıyordum herhalde yazılımcılar almıyor!
Aynen hocam bende aynı fikirdeyim. Custom rom çıkaranların ilgisini çekmemiş bu cihaz.
Ama Globalde güzel ve akıcı çalışıyor. Uzun vadede ne olur bilmem ama, Global yazılımı akıcı ve stabil.

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Hocam bende sizin gibi mido dan 10S değil de 10 PRO ya yeni geçtim(biraz geç kaldık ama neyse bir dahakine x5 pro inşallah :D).TR rom yüklü cihaz gayet akıcı normalde bootloader açmayı düşünmüyordum ama şu google arama, kişiler ve mesaj uygulamasına ne yapsam alışamıyorum, uygulama simgeleri bile ben buraya ait değilim diye sırıtıyor, bağırıyor resmen. Sırf bu sebeple Endonezya geçicem bende. Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-12-20 at 11.08.44.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-20 at 11.08.44.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 9

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Hocam bende sizin gibi mido dan 10S değil de 10 PRO ya yeni geçtim(biraz geç kaldık ama neyse bir dahakine x5 pro inşallah :D).TR rom yüklü cihaz gayet akıcı normalde bootloader açmayı düşünmüyordum ama şu google arama, kişiler ve mesaj uygulamasına ne yapsam alışamıyorum, uygulama simgeleri bile ben buraya ait değilim diye sırıtıyor, bağırıyor resmen. Sırf bu sebeple Endonezya geçicem bende. Yeni cihazınız hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam. Bende ses kaydı olayına takıldım. Bugün bir görüşme yaptım çok lazım oldu gerçekten.
Teşekkürler bu arada. Sizin cihazda hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Bakalım belki değişir bişeyler mido dışında tüm cihazlarımda hep bu eksiklikleri yaşadım redmi note 9 proya doğru düzgün twrp çıkmadı, realme gt 2 bootloader kilidi başvurusu kapalı olduğundan yapılamadı vs dedim yeter lan 😂 x5 pro iyidir bu seferde yine aynı durum hep eksiklik.. Bence benim aldığımı kimse almamalı 😂

arifyil27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif Yılmaz
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Bilgiler için teşekkürler hocam 🙂 Endonezya ile kullanmaya devam ederim öyle ise. Ama romlar arasında EU gördüm. Eu oldukça iyidir. Bu bile farklı rom denemek açısından önemli bence. Telefonun illaki bir süre sonra EOL olacağını düşünürsek, eu rom olması gayet sevindirici bişey aslında.
Eu rom globalin yanından geçemez hocam. Tavsiyem endo kullanın. Yeni poco hyperos launcher indirin çekmece de kapatma var artık

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Eu rom globalin yanından geçemez hocam. Tavsiyem endo kullanın. Yeni poco hyperos launcher indirin çekmece de kapatma var artık
Tavsiye için teşekkürler. Ben çekmeceli yapı seviyorum. Şimdilik Global ile devam edicem. Henüz BL açmadım. Açınca %100 Endonezya rom'a geçerim. 🙂

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Tavsiye için teşekkürler. Ben çekmeceli yapı seviyorum. Şimdilik Global ile devam edicem. Henüz BL açmadım. Açınca %100 Endonezya rom'a geçerim. 🙂
Endo rom geçtim fakat onda da çift tıklama ile ekran kitleme aktif değil. Şu özelliği neden kapatırsınki. O yüzden EU rom geçtim.

Üst Alt