Yardım Poco x3GT miui13 problemleri

alparslan2014

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
3
yardımcı olabilecek varmı miui 12.5 e geri dönüş yapmak istiyorum rom dosyasını flaşlıyorum hata alıyorum şuan telefon fastboot modunda kaldı
Poco x3 gt mi? Ben geri donus yaptim. Bl kilidini aç hangi surum yuklu ise miui 13 olarak onun 12.5 surumunu bul. Temiz kurulum oluyor. Bir daha dene fastboot ta kaldiysa birsey hatalidir. Flashlar iken hata verdimi?

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
S.a. arkadaşlar . Cihazım garantili miuiTürkiyeden alınma . Ota yoluyla miui13 geldi gelmez olaydı. Takılmalar başladı.bazen video izlerken ekranin ustte 3 parmak kadar genisliginde kumlanma oluyor saniyelik geciyor sanki anteni cevirmisiniZ gibi (eskiler bilir) sonra baska diyecek seyde instagramda donmalar kapanmalar oluyor ve şarj kötü.yani berbat ettiler jet gibi cihazı. Telefondan sogudum resmen. Not:guncellemeden sonra resetlemedim) bu arada temiz bir resetleme nasil yapabilir bilen varmı ? Ayarlarda sıfırlama degilde daha saglam bi resetleme . Belki oyle duzelir diye deneyecegim ?
Hocam dün 13 ü yükledim aynı telefon bendede var bugün format attım bana böyle bir performans verdi formattan sonra sizin eskiden de böyle miydi telefonunuz (miui13 yüklemeden önce) yoksa hala kötü bir performans mi veriyor cihazı 60 Hz %20 %30 parlaklıkta kullanıyorum çoğu batarya ayarını yaptım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-22-22-36-24-517_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-07-22-22-36-24-517_com.miui.securitycenter.jpg
    278,7 KB · Görüntüleme: 8

ErenEksen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
8
Hocam dün 13 ü yükledim aynı telefon bendede var bugün format attım bana böyle bir performans verdi formattan sonra sizin eskiden de böyle miydi telefonunuz (miui13 yüklemeden önce) yoksa hala kötü bir performans mi veriyor cihazı 60 Hz %20 %30 parlaklıkta kullanıyorum çoğu batarya ayarını yaptım
Hocam neden bahsettiğinizi anlamadım ancak ben o günden beri bir daha Miui 13'e geçiş yapmadım. Bataryasını deneme imkanı bulamadım

Üst Alt