Soru Poco X3 şarj olurken isinma

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
bende de ısınıyor 120hzde kullandıktan sonra şarda 120hzde iken oluyor şarjı çıkartıp 10sn beklettikten sonra tekrar şarja taktığımda ısınmıyor ilginç bir şekilde ama 60z iken şarja takmanı öneririm

Isınır hocam 120 hzde iken normaldir, 120hz de iken şarjada sürekli takabilirsiniz sorun olmaz. 120hz de zaten şarja takınca aşırı ısınıpta sorun çıkartacak cihazı satmasınlar yani yanlış anlamayın ama şarjda 60 al oyunda 120 al foto bakarken 50 ye al atıyorum çok saçma durumlar. Bu cihaza tüm bunları göz önüne alarak,tüm bu artılarıyla ödemediniz mi ücreti ? kullanmanıza bakın birşey olacağını kesinlikle sanmıyorum. Zaten bunları dert edip çok pimpiriklenirseniz illaki cihaz bir noktadan sonra iyice batmaya başlar gözünüze. Keyfini alın cihazın bir ara Samsung da WQHD cihazlarında amoled ekran çok şarj yiyor diye insanlar cihazları HD ye alırdı ekranları, onca para verdikleri güzelim cihazları HD olarak kullanırlardı neymiş yarım saat daha fazla gidiyormuş. Ben o cihaza WQHD diye 2400 fazla veriyorsam mesela kullanmak isterim, gitmesin yarım saat atıyorum yada ısınsın biraz yapan mühendis düşünmüştür yani senden benden önce, bir şekilde atıyordur ısıyı o cihaz dışarı.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Arkadaşlar dikkat edin hindistanda birinin X3 telefonu şarjdayken bataryası patlamış. Kronik olmasın. facepalm~~

Cotunjr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiomi redmi not
Konular
0
Arkadaşlar dikkat edin hindistanda birinin X3 telefonu şarjdayken bataryası patlamış. Kronik olmasın. facepalm~~

Şarzda oynadığı belli attığın linkteki.

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
24
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Esmer33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esmer
Cihazım
Pocox3nfc
Konular
0
Poco x3 ü 2.1, veya 2.5 amper kaliteli bir cihazla şarj edin. .. ısınma hiç olmaz.... Hızlı şarj pilin canına okuyor. Normal şarj edince pil daha uzun gidiyor. Hızlı şarj pili kandırıyor, gerektiği gibi şarj alamıyor....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Poco x3 ü 2.1, veya 2.5 amper kaliteli bir cihazla şarj edin. .. ısınma hiç olmaz.... Hızlı şarj pilin canına okuyor. Normal şarj edince pil daha uzun gidiyor. Hızlı şarj pili kandırıyor, gerektiği gibi şarj alamıyor....

Üst Alt