Yardım Poco X3 Pro Yazılımsal Sorunlar

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Garanti işini boşverin ya. Zaten bi işe yaradığı mı var Şaka bir yana ben de eea ya da globale geçeceğim. Sanırım bl kilidi açıldı benim. Belki de birazdan yüklerim :)
Geçiş yaptıktan sonra kilidi kapatırım yine ben, custom rom nedense hiç kullanmayı düşünmüyorum :D

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hocalarım internetten yeni istedim x3 pro geliyor yazılımsal sorunları çözülmüştür umarım içime kurt dusurdunuz :))

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Hocalarım internetten yeni istedim x3 pro geliyor yazılımsal sorunları çözülmüştür umarım içime kurt dusurdunuz :))
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hiçbir şey olmaz, çok sorun çıkartırsa da sitede çözümünü illa bulursun. O fiyatlara o kadar güçlü olup donanımıyla göz dolduran bir başka telefon daha yok. Hele ki 120hz ve HDR destekli ekrandan artık asla vazgeçemem heralde, muazzam ekranı var x3 serisinin. Pili gayet yeterli, kameraları, videoda sabitleme ( EIS ) kalitesi, ağır tok bir malzeme kalitesi ve daha birçok güzel yanları var bu cihazın. Asla pişman olmazsınız :)

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hiçbir şey olmaz, çok sorun çıkartırsa da sitede çözümünü illa bulursun. O fiyatlara o kadar güçlü olup donanımıyla göz dolduran bir başka telefon daha yok. Hele ki 120hz ve HDR destekli ekrandan artık asla vazgeçemem heralde, muazzam ekranı var x3 serisinin. Pili gayet yeterli, kameraları, videoda sabitleme ( EIS ) kalitesi, ağır tok bir malzeme kalitesi ve daha birçok güzel yanları var bu cihazın. Asla pişman olmazsınız :)
Teşekkürler hocam 3400 e sipariş ettim rn7 den geçiyorum bayağı bir hız ve kalite kazanmış olurum gibi görünüyor :))

potenza33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
poco x3 pro
Konular
1
Bu cihazın en büyük sorunu kendi kendine 120 hz yerine belirli süre sonra 60 hz gibi takılmalar yaşaması. Maalesef görünen o ki 12.5.2 ile de çözülmemiş. Batarya verilerini temizlesen halloluyor ama sonradan yine aynı sorun oluşuyor.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bl kilidini açıp eea veya global rom yükleyip kapatsak hiç açılmamış gibi kullanıma devam edebilir miyiz cihazı? Garanti için değil de cihaz bütünlüğü ve uygulamaların sorunsuz çalışması için merak ediyorum.

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Bl kilidini açıp eea veya global rom yükleyip kapatsak hiç açılmamış gibi kullanıma devam edebilir miyiz cihazı? Garanti için değil de cihaz bütünlüğü ve uygulamaların sorunsuz çalışması için merak ediyorum.
Hocam merhaba. Sana ciddi ciddi söyleyeceğim 2 lafım var. Eğer deneyimli bir profesyonel değilsen, elindeki sürüm android 9 da olsa onu kullan yemin ederim. Bugün başıma bi olay geldi ve gerçek bir ustayla karşılaşmasam oturup sabaha kadar ağlayacaktım. Telefonu android 11 e güncellemeye çalışırken telefon döngüde kaldı ve her şeyi doğru yapmama rağmen. Meğer Xiaomi Tool v2 diye öve öve bitiremediğim şey yılanın teki çıkmış. HiddeNKinG reis sağolsun sayesinde kurtuldum. Bu adamın kıymetini bilin abi, dediğim gibi deneyimli değilseniz de asla bu işe girmeyin.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Hocam merhaba. Sana ciddi ciddi söyleyeceğim 2 lafım var. Eğer deneyimli bir profesyonel değilsen, elindeki sürüm android 9 da olsa onu kullan yemin ederim. Bugün başıma bi olay geldi ve gerçek bir ustayla karşılaşmasam oturup sabaha kadar ağlayacaktım. Telefonu android 11 e güncellemeye çalışırken telefon döngüde kaldı ve her şeyi doğru yapmama rağmen. Meğer Xiaomi Tool v2 diye öve öve bitiremediğim şey yılanın teki çıkmış. HiddeNKinG reis sağolsun sayesinde kurtuldum. Bu adamın kıymetini bilin abi, dediğim gibi deneyimli değilseniz de asla bu işe girmeyin.
Rom atma işlemleri yaptım ancak kilit açmadım, aldığım telefonun kilidi açıktı. Sorunun nedeni neydi peki anlayabildiniz mi?

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Rom atma işlemleri yaptım ancak kilit açmadım, aldığım telefonun kilidi açıktı. Sorunun nedeni neydi peki anlayabildiniz mi?
Açıkçası ben anlayamadım. Ama tahminimce Xiaomi Tool bazı konularda eksik kalmış bir yazılım. Onun dışında gerçekten şunu şunu yaptım diyebileceğim hiçbir şey yok. Telefonumu yeni aldım sayılır daha, bu telefondan başka varlığım yoktu. Çok kötü durumdaydım o durumu tahmin edebilirsin az çok. Kendisi çok harika bir insan, benim için vaktini ayırıp her şeyi kendisi yaptı. Sorun varsa da bence kendisine sor derim. Bir önceki yanıtımda etiketlemiştim kendisini sağolsun çok yardım etti.

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hocalarım bugün telefonum geldi yapmamı önerdiğiniz bir ayar var mı sanki şarjı bir tık az gidiyor gibime geldi 120 Hz ekrandan dolayı mı o ?

Üst Alt