@miui

1. C

Yardım Poco X4 Pro 5G çin rom flashlayınca google play store sertifikası doğrulanamadı diyor

Cihazım Poco X4 Pro 5G 8/256. Bootloader kilidim açık.Çin romu yüklediğimde google play servislerini açıyorum, google play servisleri vs ne gerekiyorsa yapıyorum fakat sertifika doğrulanamadı diyor.
  2. U

Yardım Redmi Note 7 Stock Rom Nereden Ve Nasıl Güvenli Yükleyebilirim?

Telefon son güncelleme ile batarya ve kasmaları arttı bunun için güvenli ve orijinal yoldan eski MIUI sürümlerine geri dönmek istiyorum nasıl ve nereden yapabilirim videolu bir kaynak var mı?
  3. Zwilling

Yardım Poco X3 Pro Yazılımsal Sorunlar

Herkese merhaba, cihaz donanım olarak güzel ancak yazılım olarak sıkıntıları mevcut. Bazen tam ekran hareketlerinden aşağıdan yukarıya itip uygulamayı arka plana atma özelliği çalışmıyor. Ekranı kapatıp açınca çalışır hale geliyor. Netflix'te de indirilen dizi veya film telefonu tamamen kapatıp...
  4. pmcbaby

Rom Miui11 eu beta

Arkadaşlar öncelikle forumda yeniyim bir hatam olursa kusura bakmayın, global sürümdeki telefonuma eu rom yüklemek istiyorum root şart mı nasıl yapabilirim detaylı bir anlatım var mı? Bir de telefonum garanti kapsamından çıkar mı? şimdiden teşekkürler (Redmi note 7)
  5. Ö

Yardım Mi 8 SE Miui 10.2.2 Hata

Merhaba iyi günler Xiaomi mi 8 se kullanıyorum telefona miui 10.2.2 güncellemesi geldi fakat indire basınca güncel yada sunucu problemi var diyor nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun
  6. M

Rom Hard brick ve bu konuda edindiğim bilgiler üzerine bilgilendirme ve bilgi alma

ilk önce mi 5x olan cihazıma çin beta olan tiffany koduna sahip olan romu kurdum wipe all data yaptıktan sonra bunuda miflash tool üzerinden yaptım.Daha sonra cihazımın bl kilidini açmak için 3 gün bekledim ve developer adlı bir siteden yine fastboot modundayken miflash ile rom atmak istersen...
Üst Alt