Yardım Poco X3 Pro Isınma Sorunu

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
birsey sorucam.cihaz isindiginda pubg fps kaybi filan yasadinmi ? adamla.karsi karsiya geldiginde fps duşmesi fps drop filan oldumu? adamlarin cok oldugu bootcamp military gibi yerlerde drop kasma oluyormu? ben olacagini sanmamda ama kullanan kisinin yorumlarida onemli
Bootcamp tarzı yerlerde fps düşüşü oluyor hocam. Cihazın gücünün yetmediğinden veya yetmeyeceğinden değilde oyun optimizesinden zannedersem...

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Bootcamp tarzı yerlerde fps düşüşü oluyor hocam. Cihazın gücünün yetmediğinden veya yetmeyeceğinden değilde oyun optimizesinden zannedersem...
bootcampda cok fps duşuşu oldu? yani fps 60dan 40a mi iniyor yoksa 50 mi oluyor.hep sık sık yapiyormu fps dususunu.yoksa ara sirami ?

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Valla hocam o kadar detaylı takip etmedim ama fps düşüşü net oluyor yani.

Murat2059

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Resmi Note 8 Pr
Konular
1
birsey sorucam.cihaz isindiginda pubg fps kaybi filan yasadinmi ? adamla.karsi karsiya geldiginde fps duşmesi fps drop filan oldumu? adamlarin cok oldugu bootcamp military gibi yerlerde drop kasma oluyormu? ben olacagini sanmamda ama kullanan kisinin yorumlarida onemli
Ben şuan aktif olarak kullanıyorum magisk ten game unlocker kurulu yani 90 fps alıyorum
Bootcamp atlıyorum çoğu zaman sadece İlk inişte ufak takilmalar oluyor onun dışında sıkıntı olmuyor , ama cihazda cidden ısınma sorunu var

GökTürk1071

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
OnePlus 8T
Konular
18
Ben şuan aktif olarak kullanıyorum magisk ten game unlocker kurulu yani 90 fps alıyorum
Bootcamp atlıyorum çoğu zaman sadece İlk inişte ufak takilmalar oluyor onun dışında sıkıntı olmuyor , ama cihazda cidden ısınma sorunu var
90 fps bu havalarda baya ısıtır hocam cihazı normal yani. Benim için 60 fps baya yeterli oluyor.

cobra06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
Yurtdışı incelemelerinde bu cihaz için termal macun koymamışlar bu yüzden ısınır vs diyorlar doğru mudur .

Ömer baki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0

FlyingKat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Galaxy S23Ultra
Meslek
I fly brudda
Konular
38
Metal soğutucu kapak derken bakır bantı mı bahsediyorsunuz? Ömer baki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca bakır bantı da termal macun da var. Bahsettiğiniz kapak soc çiplerini kaplayan koruma kapağıysa o zaten konulmak zorunda.
Ayrıca proyu x3nfc ile karşılaştırmayınız. Birisi alt seviye birisi üst seviye. 2.9ghzde çalıştırmak öyle kolay bir iş değil ki çoğu 855+ oyun telefonlarının(asus,blackshark vs.) İçinde fan olmasına rağmen zor soğutuyor. Isınması normal. El değmeyecek seviyeye gelirse zaten sıkıntı vardır. En basit çözüm aktif veya pasif soğutucu almanız. Ben baseus magic monster kullanıyorum, gpu overclocklu 4 5 saat aralıksız emülatörde oyun oynamama rağmen max 45 50 derece oluyor.(cpu 45-50, pil 37-40)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Üst Alt