Yardım Poco X3 Pro Isınma Sorunu

Beroo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
hangi oyunu oynarsanız oynayın, rahatlık açısından en kötü fanlı bir soğutucu kullanın. İşlemci otomatik 60 dereceye ulaştığında kendini soğutmak için throttle yer, burada önemli olan işlemcinin 65-70 derecenin üstüne çıkmaması ve en büyük önemli faktör BATARYA DERECESİ. Batarya 45-47 derece üstüne çıktığında riskli bölgeye girmiş olursunuz.

Bundan dolayı iyi bir soğutma sisteminiz yoksa KESİNLİKLE THERMAL MOD gibi magisk modülleri yüklemeyin denemeyin.
Telefon cebimdeyken ısınıyo kamera bölgesi ve üst centik yeri
hangi oyunu oynarsanız oynayın, rahatlık açısından en kötü fanlı bir soğutucu kullanın. İşlemci otomatik 60 dereceye ulaştığında kendini soğutmak için throttle yer, burada önemli olan işlemcinin 65-70 derecenin üstüne çıkmaması ve en büyük önemli faktör BATARYA DERECESİ. Batarya 45-47 derece üstüne çıktığında riskli bölgeye girmiş olursunuz.

Bundan dolayı iyi bir soğutma sisteminiz yoksa KESİNLİKLE THERMAL MOD gibi magisk modülleri yüklemeyin denemeyin.

Fatih.pol

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
0
S.a Arkadaşlar poco x3 pro 8/256. Bir aylık cihaz çok fazla ısınıyor power monitör sıcaklığı 56 dereceye kadar gösteriyor elimdede çok fazla hissediyorum sıcaklığı yetkili servisi normal demiş göndermiş ikinci kez tekrardan kullanıyorum hala devam ediyor sıcaklık ne yapmalıyim çözümü nedir

xApo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Poco X3 pro
Konular
1
Arkadaşlar benim cihazım 1 kere anakart yaktı değişti yaklaşık 1 ay geçtikten sonra aşırı ısınma olayı başladı yani cihaz 70 derece fln gördüm oynadığım oyun wild rift bu beni çok rahatsız ediyor garantiye gönderdim sorun yok demişler sürüm atmışlar yani benim düşüncem işlemci üzeri termal macunu sildiklerini düşünüyorum gene göndercem duzelmese normal telefoncuya baktırcam yani pubg gibi oyunlarda fan siz oynanmıyor

Üst Alt