Soru Poco x3 pro HYPEROS kullanan var mı

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Bugün daha sorunsuz olan sürüm yayınlandı hocam linki bırakıyorum ve son değişiklikleri ekran görüntüsü olarak ekli dosyalar kısmına ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-25-21-33-35-423_org.telegram.messenger.web.png
    Screenshot_2023-11-25-21-33-35-423_org.telegram.messenger.web.png
    166,2 KB · Görüntüleme: 79

emirozdemır

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LIXUE
Cihazım
poco x3 pro
Konular
2
Tabi ki hocam hatta burada konu olarak açabilirim de ama daha erken gibi yüklemek için. TR dil desteği için forumda modül vardı port romlarda da çalışır muhtemelen.
Bendede poco X3 pro var evox rom kullanıyorum şu an Android 14 çıkmasını beklesem mi acaba evoxa.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Bendede poco X3 pro var evox rom kullanıyorum şu an Android 14 çıkmasını beklesem mi acaba evoxa.
Hocam sizin bileceğiniz bi şey bu ben aosp pek kullanmadım geçersem de project 404 veya paranodroid android düşünüyorum ama ilerleyen zamanlarda farklı tercihler olabilir.

MertKExee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
0
EvoX için maintainer desteği kesildi poco x3 pro için, destek gelmeyecek ve maintaner alınmayacak. Başka custom romlara bakmanızı öneririm.

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Eu rom da hyperos yayınlanmaya başladı. Bir kaç hafta içinde poco x3 pro için de gelir diye tahmin ediyorum. Sanırım en sağlıklısı eu rom olur diye düşünüyorum. Şu an için global sürüm resmi romdayım açıkcası bu rom da çok hoşuma gitti. Google arama var ama çok gelişmiş arama kayıt filan da eklenmiş. Benim ğçin tek sıkındı poco launcher olması😅 bir türlü ısınamadım. Bende bir eu yu bekliycem bakalım

turuncuhz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
1
Eu rom da hyperos yayınlanmaya başladı. Bir kaç hafta içinde poco x3 pro için de gelir diye tahmin ediyorum. Sanırım en sağlıklısı eu rom olur diye düşünüyorum. Şu an için global sürüm resmi romdayım açıkcası bu rom da çok hoşuma gitti. Google arama var ama çok gelişmiş arama kayıt filan da eklenmiş. Benim ğçin tek sıkındı poco launcher olması😅 bir türlü ısınamadım. Bende bir eu yu bekliycem bakalım
Kanka port rom mu bahsettiğin

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-28-22-27-36-636_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-11-28-22-27-36-636_com.android.settings.jpg
    243,8 KB · Görüntüleme: 63

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Bugün daha sorunsuz olan sürüm yayınlandı hocam linki bırakıyorum ve son değişiklikleri ekran görüntüsü olarak ekli dosyalar kısmına ekliyorum.
Bu sürümü kuran var mı hocam içinizden. Ben de kurmayı düşünüyorum. Toorop hocam siz denediniz mi?

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Bu sürümü kuran var mı hocam içinizden. Ben de kurmayı düşünüyorum. Toorop hocam siz denediniz mi?
Henüz kurmadım hocam, 1-2 sürüm daha çıksın diye bekliyordum o da gelmedi ısrarla :D Bundan sonra gelecek ilk sürümü birkaç gün geçtikten sonra sorunları var mı yok mu kanaldan takip edip boş vaktim olduğunda kurmayı düşünüyorum. Şuan kullandığım 1.0.21.0 sürümünde de NFC sorunu var, paylaşıldığında sorun yok yazıyordu ama bende sorun yapıyor, kart okuttuktan sonra ayarlardan tamamen kayboluyor ve çalışmıyor. HyperOS'dan önceki sürümlerde bulunan özelleştirmeleri ekliyorsa çok iyi olur gibi, Customiuizer modülünde bulunan birçok farklı özelleştirme vardı bu romu yapan arkadaşın romunda.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Henüz kurmadım hocam, 1-2 sürüm daha çıksın diye bekliyordum o da gelmedi ısrarla :D Bundan sonra gelecek ilk sürümü birkaç gün geçtikten sonra sorunları var mı yok mu kanaldan takip edip boş vaktim olduğunda kurmayı düşünüyorum. Şuan kullandığım 1.0.21.0 sürümünde de NFC sorunu var, paylaşıldığında sorun yok yazıyordu ama bende sorun yapıyor, kart okuttuktan sonra ayarlardan tamamen kayboluyor ve çalışmıyor. HyperOS'dan önceki sürümlerde bulunan özelleştirmeleri ekliyorsa çok iyi olur gibi, Customiuizer modülünde bulunan birçok farklı özelleştirme vardı bu romu yapan arkadaşın romunda.
Şuan kurulu olan romunuz ile ilgili deneyimleri paylaşır mısınız hocam? Port olmasına rağmen geçilmeye değer mi? Şuan bende MIUI14/A13 var ve system R/W olmuyor bu yüzden MIUI13/A12 sürümüne geçmeyi düşünüyorum ama port hyperos da aklımda var sizin deneyimlerinizi okuduktan sonra kesin karar veririm. Şimdiden teşekkür ederim hocam.

Üst Alt