MIUI 13 Poco X3 Pro 13.0.1.0 SJUIDXM

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Hard reset derken telefonu sıfırlamaktan bahsediyorsunuz değil mi hocam
Evet. Ayarlar kısmındaki sıfırlamadan farklı olarak recovery üzerinden yapılan format işlemi. Buradaki videoda anlatımı mevcut.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Eyvallah hocam teşekkürler ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim 13 deneyimim pek iyi değil bu yöntemi bir deneyeyim
Denemekte fayda var hocam. Cihazdaki verileri yedekledikten sonra videodaki talimatları takip ederek hard reset atabilirsiniz. Güncellemeyi ilk yüklediğimde arayüz kasıyordu, bazı uygulamalar geç açılıyordu. Hard reset attıktan sonra bu sorunlar gitti fakat dark mod konusuna bir çözüm bulamadım.

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hocam dark modun ben bir çoğunu uygulama ayarları vasıtasıyla uygulamanın kendisinden çözdüm de genel olarak 13 hiç tatmin etmedi sürüm düşürsem mi kararsızım şu android 12 nin sol üstte ki yeşil simgelerine falan da gıcık oldum pek hoşuma gitmedi sürüm

Mucahit97

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Hocam dark modun ben bir çoğunu uygulama ayarları vasıtasıyla uygulamanın kendisinden çözdüm de genel olarak 13 hiç tatmin etmedi sürüm düşürsem mi kararsızım şu android 12 nin sol üstte ki yeşil simgelerine falan da gıcık oldum pek hoşuma gitmedi sürüm
Uygulamalardan ziyade sistemin kendisinde düzgün çalışmıyor, örneğin kontrol merkezi bazen karanlık temaya geçerken bazen de geçmiyor. Evet ben de pek memnun değilim, cihaz yazılım güncellemesiyle kararlı duruma gelmesi gerekirken mevcut kararlılıkta gitti. Yüklemek isteyenlere tavsiyem formatla uğraşacak zamanları yoksa hiç yüklemesinler, sorunların çözüldüğü sürümün yayınlanmasını beklesinler tabi ne zamana çözülür bilemeyiz.

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Uygulamalardan ziyade sistemin kendisinde düzgün çalışmıyor, örneğin kontrol merkezi bazen karanlık temaya geçerken bazen de geçmiyor. Evet ben de pek memnun değilim, cihaz yazılım güncellemesiyle kararlı duruma gelmesi gerekirken mevcut kararlılıkta gitti. Yüklemek isteyenlere tavsiyem formatla uğraşacak zamanları yoksa hiç yüklemesinler, sorunların çözüldüğü sürümün yayınlanmasını beklesinler tabi ne zamana çözülür bilemeyiz.
Sorunların çözülmesi 3-4 aydan fazla sürer ve stabil olacağını sanmıyorum 12.5.4 iyi sürümdü müsait olduğum zaman diliminde düşüreceğim

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
arkadaşlar android 12 romlarda oyunlarda ses çok az dolby atmos viper4android kuruyorum video müzik falan ses çok iyi fakat oyunlarda ses az çözümü varmı çözen varsa rica etsem anlata bilirmi teşekkürler

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
arkadaşlar pubg mobilde gördüğünüz gibi 95 100 fps ala biliyorum telefonum poco x3 pro rom gladiaotor os yani 12.5.9 bunu yapmak için uygulalar uygulamaları yönete girip pil ve perfomans ı bulup bütün verileri sil diyin 2. olarak geliştiri seçenekleri açıp ordan grafik sürücüler bolümünden pubg yi sistem grafik sürücüsü olarak seçin son olarak ekran yenileme hızını 120 yapın hepsi bu kadar saygılar

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
arkadaşlar pubg mobilde gördüğünüz gibi 95 100 fps ala biliyorum telefonum poco x3 pro rom gladiaotor os yani 12.5.9 bunu yapmak için uygulalar uygulamaları yönete girip pil ve perfomans ı bulup bütün verileri sil diyin 2. olarak geliştiri seçenekleri açıp ordan grafik sürücüler bolümünden pubg yi sistem grafik sürücüsü olarak seçin son olarak ekran yenileme hızını 120 yapın hepsi bu kadar saygılar

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Geliştirici seçeneklerinde ki sistem grafik sürücüsü hiç bir işe yaramıyor,cihaz zaten 90 Fps rahat oynatmakta,sadece 90 fps görünmeyebiliyor onun için ise Pi ve Performansı 0ladıktan sonra Pubg Mobile uygulaması ayarlarına girip Pil Tasarrufu'nu Kısıtlama yok derseniz hem cihaz rahatlar hemde Pil tasarrufuna girmedigi için rahat bir oyun keyfi yaşatır

Üst Alt