Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

KendirEmre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Kendir
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Safeytnet fixi yükledim play storeda cihaz sertifikalı görünüyor ama magiskten kontrol et dediğim zaman hata veriyor neden bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-18-23-41-34-476_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2021-04-18-23-41-34-476_com.android.vending.jpg
    267,8 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2021-04-18-23-41-12-791_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-04-18-23-41-12-791_com.topjohnwu.magisk.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 70

semihus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
3
Safeytnet fixi yükledim play storeda cihaz sertifikalı görünüyor ama magiskten kontrol et dediğim zaman hata veriyor neden bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen
Değişik versiyonları var ve başka yöntemler var. Denemeniz lazım. İllaki biri oluyor.

KendirEmre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Kendir
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Bu konuda çözülmüş yaşadığım sorun

hakmut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Konular
1
Viper ve ahize modunu yükledikten sonra alt ve üst hoparlör sesi bozuldu, robotik ve kesik kesik geliyor. Magisk modülünü kaldırmak işe yaramadı.
Nasıl geri alabilirim bu durumu?

MertBeet

Son düzenleme:

hakmut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Konular
1
Viper ve ahize modunu yükledikten sonra alt ve üst hoparlör sesi bozuldu, robotik ve kesik kesik geliyor. Magisk modülünü kaldırmak işe yaramadı.
Nasıl geri alabilirim bu durumu?

MertBeet

Sorun Viper'dan kaynaklanıyormuş.
Linkteki adımları tamamladıktan sonra sorun düzeldi

Saltanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
dolby modülü endonezya sürümünde rw vendor olarak hangisi çalışır sürüm 12.0.6 yada sizin verdiğiniz vendor olmadan çalışırmı. ikincisi wireguard ı miui de nasıl çekirdek modunda enjeckte edebiliriz. wireguard custom rom harici desteklemiyor

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
MertBeet Hocam neredeyse bütün konuyu okudum. Yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim. Benim bir sorum olacaktı, daha önceden paylaşmış olduğunuz Poco X3 Mod modülünün hem aosp hem de Miui'de çalışacağını söylemişsiniz fakat ilk mesajda o modülü bulamadım. Sonraki mesajlarda ise linkine ulaştım. Bu modül düzgün çalışmadığı için mi kaldırdınız yoksa hala kullanılabilir mi?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
MertBeet Hocam neredeyse bütün konuyu okudum. Yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederim. Benim bir sorum olacaktı, daha önceden paylaşmış olduğunuz Poco X3 Mod modülünün hem aosp hem de Miui'de çalışacağını söylemişsiniz fakat ilk mesajda o modülü bulamadım. Sonraki mesajlarda ise linkine ulaştım. Bu modül düzgün çalışmadığı için mi kaldırdınız yoksa hala kullanılabilir mi?

Eski bir modül. Sanırım tüm oyunlarda fps kilidi açma ve safetynet bypass artık çalışmadığı için kaldırmışımdır. Onun dışında dokunma iyileştirme, gpu performans ince ayarlar ses ayarları vs her şey ayrı modül olarak zaten mevcut.

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Eski bir modül. Sanırım tüm oyunlarda fps kilidi açma ve safetynet bypass artık çalışmadığı için kaldırmışımdır. Onun dışında dokunma iyileştirme, gpu performans ince ayarlar ses ayarları vs her şey ayrı modül olarak zaten mevcut.
Hocam çok teşekkürler. Bir de benim yıllardır Miui'de aradığım ama bulamadığım bir şey var. Siz alarm ve titreşim ikonlarını sağ tarafa almışsınız bir modülle. Onu kurdum ve istediğim bir şeyi sayenizde yapmış oldum. Yalnız wifi ile sinyal ikonlarının birbirleriyle yer değiştirmeleri mümkün müdür merak ediyorum. Aosp gibi olmasını istiyorum yani. İki görsel ekleyeceğim, demek istediğimi umarım anlatabiliyorumdur.

Aosp romlarda wifi solda ve sinyal sağda ancak Miui'de wifi sağda ve sinyal solda.

Ekli dosyalar

• aosp.png
    aosp.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 66
  • miui.png
    miui.png
    8,9 KB · Görüntüleme: 67

Saltanat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
dolby modülü endonezya sürümünde rw vendor olarak hangisi çalışır sürüm 12.0.6 yada sizin verdiğiniz vendor olmadan çalışırmı. ikincisi wireguard ı miui de nasıl çekirdek modunda enjeckte edebiliriz. wireguard custom rom harici desteklemiyor
Olayı çözdüm Optimus drunk 11.5 kerneli yükledim wireguard artık çekirdek modunda. Dolby için ise fw vendor gerekli vendor olmadan denemeyin stok vendor olmuyor vendor rw olmak zorunda hepsi kusursuz çalışıyor Dolby düzeltme yaptı seste hissettiriyor.

Üst Alt