Yardım Poco X3 NFC TR Rom'dan EU rom'a

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Poco x3 cihazım var. Tr rom bulunuyor ve bu çok canımı sıkıyor. EU rom sürekli güncelleme alırken Tr romlu cihazım daha 1 kez güvenlik yaması güncellemesi aldı hepsi bu. Sıfır ilgi resmen. Eu rom a nasıl geçebilirim başka türlü güncel bi sürüm kullanabileceğimiz yok anlaşılan

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Aynen bende de var geçme düşüncesi fakat yedek vs uğraşmak istemiyorum bakalım nereye kadar sabredeceğiz, Endonezya, global,eaa vs.. hepsi güncelleme aldı ama tr rom hala eski güncellemeyle duruyor.

BL kilidi açmadan global e geçeceğim ben de ama bl kilitsiz de geçmede sorun olur mu bilmiyorum, bekliyorum bakalım.

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Burakzerr,

Eu romdan kastınız EEA Avrupa Kararlı rom mu?
Evet tam olarak o.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen bende de var geçme düşüncesi fakat yedek vs uğraşmak istemiyorum bakalım nereye kadar sabredeceğiz, Endonezya, global,eaa vs.. hepsi güncelleme aldı ama tr rom hala eski güncellemeyle duruyor.

BL kilidi açmadan global e geçeceğim ben de ama bl kilitsiz de geçmede sorun olur mu bilmiyorum, bekliyorum bakalım.
Bugün MIUI 12.0.7.0 QJGTRXM güncellemesini aldım. Bir fark var mı bilmiyorum açıkçası. İndiriyorum. Bir değişiklik olduysa veya bazı büyük hatalar giderildiyse sizinle paylaşırım

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Evet tam olarak o.

Bugün MIUI 12.0.7.0 QJGTRXM güncellemesini aldım. Bir fark var mı bilmiyorum açıkçası. İndiriyorum. Bir değişiklik olduysa veya bazı büyük hatalar giderildiyse sizinle paylaşırım

Telefonun ilk güncellemelerinde 1 er gün arayla romlar yayınlanmış sonra 3 sonra 10 oldu yani gün geçtikçe , telefon eskidikçe yan romlara güncelleme biraz gecikecek gibi hele tr rom beni daha da korkuttu, ondan dolayı toolv2 ile global rom a geçtim bl kilidi vs hiç bir şey ellemeden.

boli.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent
Cihazım
POCO X3 NFS
Konular
3
Evet tam olarak o.

Bugün MIUI 12.0.7.0 QJGTRXM güncellemesini aldım. Bir fark var mı bilmiyorum açıkçası. İndiriyorum. Bir değişiklik olduysa veya bazı büyük hatalar giderildiyse sizinle paylaşırımAndroid 11 yine yok

Evet tam olarak o.

iyi günler kardeşim bu güncellemede android 11 geldimi sana

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
iyi günler kardeşim bu güncellemede android 11 geldimi sana
hayır tabii ki de :) kimseye gelmedi. Android güncellemesi değildi zaten bu, güvenlik yaması falandı işte ufak tefek iyileştirmeler içeriyor. Android güncellemesi olup olmadığını anlamanın en kolay yolu güncellemenin boyutuna bakmaktır. Android 11 geldiğinde güncelleme boyutu yaklaşık 1.5 -2 gb olacaktır.

Telefonun ilk güncellemelerinde 1 er gün arayla romlar yayınlanmış sonra 3 sonra 10 oldu yani gün geçtikçe , telefon eskidikçe yan romlara güncelleme biraz gecikecek gibi hele tr rom beni daha da korkuttu, ondan dolayı toolv2 ile global rom a geçtim bl kilidi vs hiç bir şey ellemeden.
kolay bir süreç mi toolv2 hiç duymamıştım. sorun yaşadınız mı? ben de geçmek istiyorum kesinlikle

baranselona

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baransel
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
hayır tabii ki de :) kimseye gelmedi. Android güncellemesi değildi zaten bu, güvenlik yaması falandı işte ufak tefek iyileştirmeler içeriyor. Android güncellemesi olup olmadığını anlamanın en kolay yolu güncellemenin boyutuna bakmaktır. Android 11 geldiğinde güncelleme boyutu yaklaşık 1.5 -2 gb olacaktır.

kolay bir süreç mi toolv2 hiç duymamıştım. sorun yaşadınız mı? ben de geçmek istiyorum kesinlikle
bir sorun olmadı, eli yüzü düzgün bir laptopla atabilirsiniz gayet basit bir işlem 1 saat civarı sürüyor zaten.

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
bir sorun olmadı, eli yüzü düzgün bir laptopla atabilirsiniz gayet basit bir işlem 1 saat civarı sürüyor zaten.
Teşekkürler. Peki neden EU değil de Global tercih ettiniz? EU rom şu an android 11 le geliyor diye biliyorum

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Ben denedim bl kilidi açmadan toolv2 ile global roma ya da eu roma geçiş yapılmıyor. Lütfen düzgün bilgi verin

Üst Alt