Rom POCO X3 NFC (surya) – Global Kararlı V12.5.5.0.RJGMIXM

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Hocam debloat işlemi için güncel bir listeniz varmı? Birde hangi yöntemle yapıyorsunuz? Ben app manager uygulaması ile devredışı bırakıyorum sadece.
Hocam selam,
Ben direkt .jar uzantılı bir yazılımla cihazı root vs yapmadan pc üzerinden tek tek istediklerimi seçip Delete diyorum ve tek seferde siliyorum.
Güncel liste den ziyade, mevcut uygulama ve servislerin neye yaradığını bilmek daha önemli. Listede gördüğünüz uygulama ve servisleri araştırıp ihtiyacınıza göre silmeniz daha doğru olacaktır. Örneğin ; bana compass, notes, mi music, google searchbox vb. Lazım olmuyorken size lazım olabilir. Ben silin dediğimde, siz de silerseniz doğru olmaz :)

mendoza2701

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akın
Cihazım
Oppo X3 nfc
Konular
2
Dostum kullandığınız jar uzantılı pprogram adını yazabilir işiniz acaba.

Adolyer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F3
Konular
6
Hocam selam,
Ben direkt .jar uzantılı bir yazılımla cihazı root vs yapmadan pc üzerinden tek tek istediklerimi seçip Delete diyorum ve tek seferde siliyorum.
Güncel liste den ziyade, mevcut uygulama ve servislerin neye yaradığını bilmek daha önemli. Listede gördüğünüz uygulama ve servisleri araştırıp ihtiyacınıza göre silmeniz daha doğru olacaktır. Örneğin ; bana compass, notes, mi music, google searchbox vb. Lazım olmuyorken size lazım olabilir. Ben silin dediğimde, siz de silerseniz doğru olmaz :)
Selamlar hocam. Kullandığınız java dosyasının varsa linkini alabilir miyiz?

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Dostum kullandığınız jar uzantılı pprogram adını yazabilir işiniz acaba.
Xiaomi ADBFastboot Tools 7.0.3. Programın çalışması için pcye JDK-14-x64-Ghalank-Logic-Tutorial bu javanın kurulması gerekiyor.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Mad arkadaşımız yanıtlamış. Ek olarak şunu söyliyim. Bugün itibariyle rom' un şarj konusunda kötü olduğunu rom telefona oturduktan sonra fark ettim ve Global Stable V12.5.5 By Promeo adlı ROM' a geçiş yaptım. Bu, direkt olarak konuda geçen rom un modlu hali. Stock rom a güncelleme geldiğinde sanki custom rom kullanmıyormuşsunuz gibi size de stock sürüm güncellemesi geliyor. Haliyle bunu kullanmak biraz daha mantıklı. Mi dialer,Contacts,Messages ve Mi launcher mevcuttur. Xiaomi ye ait reklam çıkaran uygulamalar yerine reklamsız sürümleri yüklenmiş. 90hz seçeneği aktif ve çalışıyor.

hasanpocox3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
5
Bu güncelleme sonrası fiziksel parmak izi tuşu, dokunmatik oldu artık bende, dokunduğumda ekran açıyor hatta kapalıyken telefon dokunduğumda, telefon açılıyor

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Yeniden bilgilendirme yapmak istedim. Bu rom' dan sonra konusunu açmış olduğum v12.5.5 Global PROMEO rom' u da denedim. Aşırı pişman oldum. Şuan da Pulse 12.3 (v12.0.9)' rom a geçtim ve şarjı resmen koklamaya başladı cihazım.

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
Yeniden bilgilendirme yapmak istedim. Bu rom' dan sonra konusunu açmış olduğum v12.5.5 Global PROMEO rom' u da denedim. Aşırı pişman oldum. Şuan da Pulse 12.3 (v12.0.9)' rom a geçtim ve şarjı resmen koklamaya başladı cihazım.
Ortalama ekran süresi nedir

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Arkadaşlar yeni ve son bilgilendirmemi yapayım. Rom' da kesin olarak battery drain olayı mevcut. Endonezya 12.0.3.0' a düşürüp debloat yaptıktan sonra bunu çok net anladım. 11 saat ekran süresi veriyor bana.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ortalama ekran süresi nedir
Ortalama 9 saat veriyor hocam. Şuanda da bu rom' un üzerinde çeşitli modlamalar yapmayı ve bu süreyi arttırmayı planlıyorum.

özkancivan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özkan
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
0
Koyduğunuz linklerde fastbott romu yok bana atabilirmisiniz bu sürümün fastbot romunu

Üst Alt