Oyun Poco X3 NFC pubg 90 fps

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam ben pulse 12.3 konusundan daha önce indirmişim verdiğiniz dosyayla aynı boyut sadece rar ismi pulse 12.3 extended surya aynı
Pulse için farklı versiyon var mı bilmiyorum doğrusu extended eki şaşırttı biraz. Ben direkt forumda paylaşılan dosyayı indirdim.

Şimdi baktım da farklı bir yazar yakın zamanda yeni bir paylaşım yapmış buradaki dosya farklı. Ben bunu denemedim doğrusu isterseniz bir test edin isterseniz bizim konudakini indirin.

Son düzenleme:

ByAvcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Xiaomi POCO X3
Konular
0
Hocam ben pulse 12.3 konusundan daha önce indirmişim verdiğiniz dosyayla aynı boyut sadece rar ismi pulse 12.3 extended surya aynı

Pulse için farklı versiyon var mı bilmiyorum doğrusu extended eki şaşırttı biraz. Ben direkt forumda paylaşılan dosyayı indirdim.

Şimdi baktım da farklı bir yazar yakın zamanda yeni bir paylaşım yapmış buradaki dosya farklı. Ben bunu denemedim doğrusu isterseniz bir test edin isterseniz bizim konudakini indirin.

Hocam bu linkten almadım ama tamda bu dosya var şuan fakat sizinkini indiriyorum şuan birde youtubeden baktım extended adı altında pulse 12.5.3 videosu vardı yani önceden özelleştirilmiş bir sürüm olarak geliyor bize ben öyle anladım kendiliğinden değişik bi rom kısacası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sürekli wipe data yapmak sıkıyor kurduktan sonra yedek otomatik kurmaya başlıyor e haliyle romuda 1 hafta gibi bir süreyle kullanmak istiyorum oyüzden extended kalsın şuan pulse 12.5.3 te orjinal roma nazaran çok daha iyi fakat a10 ayrı performans lı 12.0.7 kraldır.şuan yüklüyor yarın akşam nasipse kurarım formatla temiz onla devam ederim güncelle sıkıntısı olurmu gelmez deilmi oto günceller felan

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam bu linkten almadım ama tamda bu dosya var şuan fakat sizinkini indiriyorum şuan birde youtubeden baktım extended adı altında pulse 12.5.3 videosu vardı yani önceden özelleştirilmiş bir sürüm olarak geliyor bize ben öyle anladım kendiliğinden değişik bi rom kısacası
Rus romlarını takip etmek zor gerçekten. Sanırım Pulse 12.3ü yeni bir yazar yeniden düzenleyip paylaşmış. Onu görmediğim için denemedim. Ben bu sürümde hiçbir sorun görmedim şu ana kadar sadece Rusça kısımları deneme yanılma yoluyla test etmek lazım onu da yaparsınız zaten. Bu romda ota güncelleme vs yok zaten siz istediğiniz sürümü kurun. Ben şu an çok memnunum 120 hz sabit kullanıyorum her şey çok akıcı.

Son düzenleme:

ByAvcı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Xiaomi POCO X3
Konular
0
Rus romlarını takip etmek zor gerçekten. Sanırım Pulse 12.3ü yeni bir yazar yeniden düzenleyip paylaşmış. Ben bu sürümde hiçbir sorun görmedim şu ana kadar sadece Rusça kısımları deneme yanılma yoluyla test etmek lazım onu da yaparsınız zaten. Bu romda ota güncelleme vs yok zaten siz istediğiniz sürümü kurun. Ben şu an çok memnunum 120 hz sabit kullanıyorum her şey çok akıcı.
Aynn memnun kalıcağıma inanıyorum zaten ben MIUI 12.5 la a11 e atıldığımdan beri akıcılığı olsun batarya olsun hep kaybettim orjinal romdayken 120 Hz de çok takılma fpss düşüşleri gördüm çok soğudum yolumu yeni romla buldum

Aynn memnun kalıcağıma inanıyorum zaten ben MIUI 12.5 la a11 e atıldığımdan beri akıcılığı olsun batarya olsun hep kaybettim orjinal romdayken 120 Hz de çok takılma fpss düşüşleri gördüm çok soğudum yolumu yeni romla buldum
Şuan 90hz çok stabil şarj olsun acayip göze batırıyor aradaki fark

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9

Şuan 90hz çok stabil şarj olsun acayip göze batırıyor aradaki fark
90 hz de güzel aslında ama sabit 120 hz çok daha iyi oluyor özellikle oyunlar için. 120 hz sabitken aşırı iyi ama normal şekilde 120 hz seçilirse yenileme hızı geçişleri nedeniyle lag oluyor. Biraz şarj tüketse de süper.

eyme1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
29
E.D, tüm cihalar için uyumlu mu? yani fps kilidini açar mı?

yunuscinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ynscnr55
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
peki 90 fps performansı nasıl cihazın ? Kasma donma drop vs olayları oluyor mu ?

aktasenes92

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
0
Selamün aleyküm pubg son güncelleme sonrası sitedeki 90 FPS modüllerinin hepsini denedim hiç biri çalışmıyor çalıştıra bilen varsa modülü atabilir mi? Yada başka bir yöntem varsa yardımcı olabilir mi.
Bu indirdiğimiz şeyi nasıl kuracaz biri anlata bilirmi?

Ü

Üye silindi 278685

Guest
X3 NFC 90 FPS i geç 60 FPS i bile vermeyen bir cihazdır. 60 görürse yatıp kalkıp dua edin bence

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
X3 NFC 90 FPS i geç 60 FPS i bile vermeyen bir cihazdır. 60 görürse yatıp kalkıp dua edin bence
Yanılıyorsunuz. Kernel çözümü ile 60-90 arası çok rahat verir. Isınma nedeniyle uzun süreli oynanmaz sadece.

Üst Alt