Oyun Poco X3 NFC pubg 90 fps

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Yanılıyorsunuz. Kernel çözümü ile 60-90 arası çok rahat verir. Isınma nedeniyle uzun süreli oynanmaz sadece.
Hocam her yerde hatta telegramda bile cayır cayır bu konu konuşuldu kimse stabil şekilde 90 yada 60 FPS alamayacaksa neden Kernel atıp kullansın ki ? 10 dakika oynayıp 30-40 FPS kaybedip telefonu daha fazla zorlayıp hem cihaza zarar vermekten hemde oyun keyfini bozmaktan başka bişey değil bu . 10 FPS bile haklısın gözüne akıcı gelebilir oyununu kolaylaştırabilir ama o FPS in iki katını sıcaklık yüzünden kaybettiğini düşün anlamı kalmıyor . Adamda yanında fan ile dolaşamayacağina göre mantıksız oluyor bu durum . Poco x3 pro bile termal yada Kernel yokken 60 dakika sonra 10-15 FPS kaybediyor NFC mi kaybetmeyecek hey yavrum hey :D .

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam her yerde hatta telegramda bile cayır cayır bu konu konuşuldu kimse stabil şekilde 90 yada 60 FPS alamayacaksa neden Kernel atıp kullansın ki ? 10 dakika oynayıp 30-40 FPS kaybedip telefonu daha fazla zorlayıp hem cihaza zarar vermekten hemde oyun keyfini bozmaktan başka bişey değil bu . 10 FPS bile haklısın gözüne akıcı gelebilir oyununu kolaylaştırabilir ama o FPS in iki katını sıcaklık yüzünden kaybettiğini düşün anlamı kalmıyor . Adamda yanında fan ile dolaşamayacağina göre mantıksız oluyor bu durum . Poco x3 pro bile termal yada Kernel yokken 60 dakika sonra 10-15 FPS kaybediyor NFC mi kaybetmeyecek hey yavrum hey :D .
Forumda bana ait bir kernel konusu var. Yaklaşık 40 dakika oynamıştım bir dönem en yoğun çatışmada 60 FPS aldım çoğunlukla 75-90 aradı gidip geldi ki bu da hiçbir şey değil. Thermal koruma nedeniyle FPS kaybı yaşanır ancak bu devre dışı bırakıldığında ortada hiçbir sorun kalmaz. Poco X3 NFC 40 dakika yüksek FPS oyun sonrası 55 derece gördü ve dinlenmesi gerekti. X3 pro thermal disabler sonrası yine yüksek FPS oyun performansı verebilir. x3 cihaz tasarımları soğuma konusunda çok verimli. Bu konuda benimle inatlaşmanız hata çünkü ben bizzat kendim oynadım. Siz varsayım ile geliyorsunuz.

İlaveten bir dönem CY kernel ile de bir test yapmışım 80 FPS ortalama değer ile daha az ısınma demişim. İşin özeti Android cihaz kullanmayı bilen için her şeyi sunar.

Kernel - MIUI A10 destekli Chaeyoung Kernel Surya (Poco X3 NFC için en iyi oyun performansı)

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Forumda bana ait bir kernel konusu var. Yaklaşık 40 dakika oynamıştım bir dönem en yoğun çatışmada 60 FPS aldım çoğunlukla 75-90 aradı gidip geldi ki bu da hiçbir şey değil. Thermal koruma nedeniyle FPS kaybı yaşanır ancak bu devre dışı bırakıldığında ortada hiçbir sorun kalmaz. Poco X3 NFC 40 dakika yüksek FPS oyun sonrası 55 derece gördü ve dinlenmesi gerekti. X3 pro thermal disabler sonrası yine yüksek FPS oyun performansı verebilir. x3 cihaz tasarımları soğuma konusunda çok verimli. Bu konuda benimle inatlaşmanız hata çünkü ben bizzat kendim oynadım. Siz varsayım ile geliyorsunuz.

İlaveten bir dönem CY kernel ile de bir test yapmışım 80 FPS ortalama değer ile daha az ısınma demişim. İşin özeti Android cihaz kullanmayı bilen için her şeyi sunar.

Kernel - MIUI A10 destekli Chaeyoung Kernel Surya (Poco X3 NFC için en iyi oyun performansı)
1- Android 10 kullanıyorsun ( Android 12 de de aynı performansı alsana ? )
2-Rankın yüksek değil bot sunucusunda oynuyorsun .
3-Yorumlara gelen herkes nedense 60 FPS bile alamadığını söylüyor :D kaldı ki yorumların hepsinde de normal oyunda nerdeyse %5lik bile fark olmadığını söylüyorlar .
4- kayıt açıp as rankında bootcamp atla bakalım o zaman da 90 FPS veriyor mu insanlar görsün
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Boşa NFC telefonlarınızı öldürmeyin . Aman aman bir kalabalık olmamasına rağmen android 10 olmasına rağmen boşta bile FPS 90 dan 30 a düşüyor :D . Kullanan kişi de fan var diyor .

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Arkadaşım Türkçe ile alakalı bir sorunun mu var ? Sana kanıt gösteriyorum sunucu farkı diyorsun. Bu seviyeye ben bir şey anlatamam sen bir halttan anladığını san böyle devam et.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 278685

Guest
Arkadaşım Türkçe ile alakalı bir sorunun mu var ? Sana kanıt gösteriyorum sunucu farkı diyorsun. Bu seviyeye ben bir şey anlatamam sen bir halttan anladığını san böyle devam et.
Evet sunucu farkı bot sunucusundan çıkabilicek kapasiteye geldiğinde tekrar inceleme yaparsın . Daha sana cevap yazarak kendimi ve güzel ellerimi yormicam . O kanıtlarınızı başka kişilere gösterin cihazdan ve oyundan anlamayan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sözünden bile dönmüş birisini ciddiye almak hata :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-04-02-41-13-907_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2022-08-04-02-41-13-907_com.android.chrome-edit.jpg
    416,4 KB · Görüntüleme: 10
Moderatör tarafında düzenlendi:

YasinBayram

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
YASİN
Cihazım
Mi 10T 8/128
Konular
7
yiaaaceren sen PUBG yi hangi cihazla oynuyorsun ve ne gibi işlemler var telefonda ?

Üst Alt