Rehber Poco X3 NFC Orange fox Recovery ve Miui Launcher Kurulum

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
twrp yok malesef güncellemeler için yükemedim ama poco başlatıcı sinir edici o yuzden yuklemeye karar verdim
Güncel hocam ben yukleyeli çok olmadi ben 12.5 android 11 surumundeyim ve uygulama Stabil çalışıyor yükleyin ben herhangi bir bug görmedim sadece ana ekranda iken yukarı kaydirdiginizda google arama ekranı gelmesi gerek bende siyah ekran veriyor sanırım o da benden kaynaklı olabilir çünkü Google search devre dışı

M2007J20CI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuncayy89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Güncel hocam ben yukleyeli çok olmadi ben 12.5 android 11 surumundeyim ve uygulama Stabil çalışıyor yükleyin ben herhangi bir bug görmedim sadece ana ekranda iken yukarı kaydirdiginizda google arama ekranı gelmesi gerek bende siyah ekran veriyor sanırım o da benden kaynaklı olabilir çünkü Google search devre dışı

Onuda kapatmanin bir yolu yok mu hocam bide güncel bir link bulamadım

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Onuda kapatmanin bir yolu yok mu hocam bide güncel bir link bulamadım
Onu kapatamadim ya Xiaomi.eu da vardı kapatma devre dışı bırakabiliyordun ama bu stock romlarda ayar yok sanırım ya da ben gözümün önünde ki ayarı göremiyorum Miui launcher linki mi bulamadiniz ??

Tuncayy89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Onu kapatamadim ya Xiaomi.eu da vardı kapatma devre dışı bırakabiliyordun ama bu stock romlarda ayar yok sanırım ya da ben gözümün önünde ki ayarı göremiyorum Miui launcher linki mi bulamadiniz ??

Eu rom mu yüklesem acaba hocam şuan Endonezya yüklü ??
Evet zip olarak bulamadım APK olmuyor bildiğim kadarıyla

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Eu rom mu yüklesem acaba hocam şuan Endonezya yüklü ??
Evet zip olarak bulamadım APK olmuyor bildiğim kadarıyla
Aslında Ben eu romcuyum ama Eu eskisi gibi değil diyorlar hocam o yüzden yüklemeye yeltenmedim ben hiç önceki sürümlerde yükleyen arkadaşlar olmuş deneyimleri en iyi pil ömrünü Endo verdiği yönde evet zip halinde yuklemeniz gerek launcheri Magisk üzerinden flashlicaksiniz ve telefonu yenden başlatacaksınız o kadar konunun başında ki link güncel aslında Gdrive linki meme launcher yazıyor isme takilmayin konunun başındaki link buyrun

Tuncayy89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Aslında Ben eu romcuyum ama Eu eskisi gibi değil diyorlar hocam o yüzden yüklemeye yeltenmedim ben hiç önceki sürümlerde yükleyen arkadaşlar olmuş deneyimleri en iyi pil ömrünü Endo verdiği yönde evet zip halinde yuklemeniz gerek launcheri Magisk üzerinden flashlicaksiniz ve telefonu yenden başlatacaksınız o kadar konunun başında ki link güncel aslında Gdrive linki meme launcher yazıyor isme takilmayin konunun başındaki link buyrun

Bende pil konusunda sınıfta kaldı cihaz malesef hocam.
Değerli bilginiz için çok teşekkür ediyorum 🙏🙏 indirip deneyeyim bakalım 🙏

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bende pil konusunda sınıfta kaldı cihaz malesef hocam.
Değerli bilginiz için çok teşekkür ediyorum indirip deneyeyim bakalım
Önceki surumler için söylüyorlardı pil konusunda şuan ki sürümde genel anlamda şikayetçi sizin gibi hocam ama önceki sürümlerde yani Android 10 da yine sizin cihaz aynı süreleri veriyordu ise kesinlikle sizin cihazda problem var çünkü 12-13 saatlerden bahsediliyordu Endo 12.0.6 sürümünde

rica ederim ne demek her zaman yardımci olmaya çalışırım

Tuncayy89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Önceki surumler için söylüyorlardı pil konusunda şuan ki sürümde genel anlamda şikayetçi sizin gibi hocam ama önceki sürümlerde yani Android 10 da yine sizin cihaz aynı süreleri veriyordu ise kesinlikle sizin cihazda problem var çünkü 12-13 saatlerden bahsediliyordu Endo 12.0.6 sürümünde

rica ederim ne demek her zaman yardımci olmaya çalışırım

çok teşekkür ederim sağolun baş tacısınız. bide daha çnceki sürümlerde max 8 9 saat alıyordu şuan 6 saat civarı

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
çok teşekkür ederim sağolun baş tacısınız. bide daha çnceki sürümlerde max 8 9 saat alıyordu şuan 6 saat civarı
valla hocam o zaman dediğim gibi sizin cihazda sıkıntı olabilir 8-9 saatler bende şuan aliniyor önceki surumler de ise enaz 8-9 saat alıyordu arkadaşlar Eu deneyin dicem ama fazla rom değiştirme taraftarı değilim size de umut vermekte istemiyorum çünkü kendim deneyimlemedim ve her rom değiştirme de pil ömründen yiyoruz kendi kişisel deneyimim stabil bir rom otutturum hep onun üzerinden gitmek daha önce ki telefonlarımda çok rom değiştirdim ve sadece Ego tatmini o nasıl bu nasıl derken pil gidiyor açıkçası sağlıcakla kalın :)

Tuncayy89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
valla hocam o zaman dediğim gibi sizin cihazda sıkıntı olabilir 8-9 saatler bende şuan aliniyor önceki surumler de ise enaz 8-9 saat alıyordu arkadaşlar Eu deneyin dicem ama fazla rom değiştirme taraftarı değilim size de umut vermekte istemiyorum çünkü kendim deneyimlemedim ve her rom değiştirme de pil ömründen yiyoruz kendi kişisel deneyimim stabil bir rom otutturum hep onun üzerinden gitmek daha önce ki telefonlarımda çok rom değiştirdim ve sadece Ego tatmini o nasıl bu nasıl derken pil gidiyor açıkçası sağlıcakla kalın :)

haklısınız en iyi bu romda kalmak değerli bilgileriniz çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar

Üst Alt