MIUI 12.5 POCO X3 NFC MIUI Pulse 12.5.3 Rom

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Hocam merhaba. Pixel romdan temiz kurulum ile pulse roma geçiş yaptım. Arama ekranım görsellerdeki gibi değil de ekteki hale geldi. Bunun çözümü var mı ya da neden böyle olabilir bi fikriniz var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20220118_004320.jpg
    IMG_20220118_004320.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 35

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam denedim 90 fps aktif oldu seçeneklerden seçtim ancak iki tane FPS sayacı ile denedim 60 FPS olarak oynatıyor 61 olmuyor 55-60 arası değişiyor FPS 60 FPS yani aşırı olarak seçsem de aynı 90 fps seçsemde aynı oluyor bunun bir çözümü varmı sizinkinde de böylemi
Onun sebebi pil ve performans kısıtlaması.
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet kısmına gelin. 3 noktaya basıp sistem uygulamalarını göster deyin.
Pil ve Performans uygulamasını bulup uygulamanın verilerini temizleyin. Ardından 90 fps değerini göreceksiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhaba. Pixel romdan temiz kurulum ile pulse roma geçiş yaptım. Arama ekranım görsellerdeki gibi değil de ekteki hale geldi. Bunun çözümü var mı ya da neden böyle olabilir bi fikriniz var mı?
Telefon uygulamasının ayarlarından Rusça kısımları karıştırın. Onlardan biri aktif ediyor ama hangisi hatırlamıyorum.

ibrahimarslan_6060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
poco x3
Konular
0
Onun sebebi pil ve performans kısıtlaması.
Ayarlar/Uygulamalar/Uygulamaları Yönet kısmına gelin. 3 noktaya basıp sistem uygulamalarını göster deyin.
Pil ve Performans uygulamasını bulup uygulamanın verilerini temizleyin. Ardından 90 fps değerini göreceksiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon uygulamasının ayarlarından Rusça kısımları karıştırın. Onlardan biri aktif ediyor ama hangisi hatırlamıyorum.
Hocam vallahi siz biliyorsunuz bu işi tarifleriniz ile çözülüyor sorunlar :) hocam NFS İNJECTOR, L SPEED, gpu turbo boost gibi oyun performans modülleri işe yarıyor mu denedinizmi hiç NFS İNJECTOR indirdim ancak denemedim henüz oyunda ısınmayı azaltıp performans arttıran bir modül ise işe yararsa çok iyi olur sd865 işlemciye gerek kalmaz :)

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Hocam vallahi siz biliyorsunuz bu işi tarifleriniz ile çözülüyor sorunlar :) hocam NFS İNJECTOR, L SPEED, gpu turbo boost gibi oyun performans modülleri işe yarıyor mu denedinizmi hiç NFS İNJECTOR indirdim ancak denemedim henüz oyunda ısınmayı azaltıp performans arttıran bir modül ise işe yararsa çok iyi olur sd865 işlemciye gerek kalmaz :)
Doğrusu ben modül çözümlerini pek denemedim. Stormbreaker ile yaptığım oyun testlerinde özellikle PUBG çok iyi performans veriyordu 90 fpsde. 60 fps üstü değerler bu cihaz için mükemmel seviyedir zaten.
Cihazı fazla yormak istemiyorum bir yandan da. Modüle gerek duyarsanız bir deneyin yine de ama dikkatli araştırın kernel ile çakışma olmasın.

ibrahimarslan_6060

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
poco x3
Konular
0
Doğrusu ben modül çözümlerini pek denemedim. Stormbreaker ile yaptığım oyun testlerinde özellikle PUBG çok iyi performans veriyordu 90 fpsde. 60 fps üstü değerler bu cihaz için mükemmel seviyedir zaten.
Cihazı fazla yormak istemiyorum bir yandan da. Modüle gerek duyarsanız bir deneyin yine de ama dikkatli araştırın kernel ile çakışma olmasın.
Kesinlikle 60 FPS yeterli bikaç saat cihaz yanmadan o değerleri alıp kasmadan ısınmadan oynamak 732g işlemciden büyük beklenti ısınma için soğutucu şart modülün ısınmaya çare bulacağını modülle buna çözüm bulunsa kimse üst seviye cihaz almazdı zaten o yüzden denemedim bu tür modülleri bende

chav236

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bora
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
hocam temiz kurulum yaptım fakat bluetooth çalışmıyor