Rom POCO X3 NFC için LedoMerto Extendet MIUI v12.0.8.0 (A10)

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
inanır mısın sonunda güzel bir yorum görmek çok hoş. Ne kadar romla uğraşsan, özellik eklesen de nedense tatmin edemedik kimseyi.
sanırım illa xiaomi.eu gibi sadece mihome yükleyip isim yazıp paylaşmak lazım. Özellik arayışı yok gibi kimsenin...
Elinize sağlık gerçekten mükemmel olmuş haftada 2 rom değişen biriyim ancak bunda karar kıldım kesinlikle yeni sürümleride dört gözle bekliyorum.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
Romu aktif olarak kullanan arkadaşlar Ability kernel ile deneyebilirler mi ? Bu romla birlikte daha iyi performans verdiğine dair geri bildirim aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sevgili MiuiTürkiye Ailesi, önceki mesajımda da belirttiğim gibi diğer romlarda ücret karşılığında verilen özellikleri ücretsiz olarak sunmamıza rağmen kimsenin umrunda olmadığını, romlarda cihaza yenilikler katılmasından ziyade sadece Mihome ve 90hz seçeneğinin görülmesini yeterli olduğunu gördük. Bu nedenle artık Extended sürüm paylaşımı yapmayı bir müddet durdurma kararı aldık. Extended özellikleri olmadan, çeşitli optimizasyonları yapıp rom çıkartmaya devam edeceğiz. Şuan için 12.5.8.0 hazırlıyorum ancak bunu paylaşıma açmayacağım. Paylaşımlar için MIUI 13' ü bekleme kararı aldık.

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
inanır mısın sonunda güzel bir yorum görmek çok hoş. Ne kadar romla uğraşsan, özellik eklesen de nedense tatmin edemedik kimseyi.
sanırım illa xiaomi.eu gibi sadece mihome yükleyip isim yazıp paylaşmak lazım. Özellik arayışı yok gibi kimsenin...
merthayatibas, eleştiriye açık olmak iyidir bence hocam forumda çok tecrübeli arkadaşlar var her telefon özelinde burda yapilan yorumlar kötü değil aslında eksik yönleri söyleyerek size tecrübe katabilir bu pencereden bakmak lazım romu kurarım bugün yarin sonra yorum yazarım moustache~~

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Romu aktif olarak kullanan arkadaşlar Ability kernel ile deneyebilirler mi ? Bu romla birlikte daha iyi performans verdiğine dair geri bildirim aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sevgili MiuiTürkiye Ailesi, önceki mesajımda da belirttiğim gibi diğer romlarda ücret karşılığında verilen özellikleri ücretsiz olarak sunmamıza rağmen kimsenin umrunda olmadığını, romlarda cihaza yenilikler katılmasından ziyade sadece Mihome ve 90hz seçeneğinin görülmesini yeterli olduğunu gördük. Bu nedenle artık Extended sürüm paylaşımı yapmayı bir müddet durdurma kararı aldık. Extended özellikleri olmadan, çeşitli optimizasyonları yapıp rom çıkartmaya devam edeceğiz. Şuan için 12.5.8.0 hazırlıyorum ancak bunu paylaşıma açmayacağım. Paylaşımlar için MIUI 13' ü bekleme kararı aldık.
Kernel kurulumu yaptim bir müddet kullanıp feedback yazarım burdan ilk test gayet başarılı oldu antutu testinden yaklasik 850 puan daha fazla aldi birde ekran yenileme hizi artik daha stabil 90 hz için defaultta 89 90 gidip geliyordu simdi 91 hz de sabit olarak duruyor aslinda yeni cikacak rom a bu kernel attach edilebilir şimdilik ilk testler bunlar testlerim devam ediyor.

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Ayrıca mutlaka Raiden Tweaks kurun kernelden sonra oldukça guzel olacaktır dengeli mod onerilir.

tıslayankedi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MIUI Destek
Cihazım
POCO X3 PRO
Meslek
ROM Geliştiricisi
Konular
36
merthayatibas, eleştiriye açık olmak iyidir bence hocam forumda çok tecrübeli arkadaşlar var her telefon özelinde burda yapilan yorumlar kötü değil aslında eksik yönleri söyleyerek size tecrübe katabilir bu pencereden bakmak lazım romu kurarım bugün yarin sonra yorum yazarım moustache~~
Hocam kesinlikle katılıyorum. Buradan, Facebook da 3 ayrı gruptan, telegram grubundan, telegram özel mesajlardan, 4pda (ünlü rus forumu)dan, 7/24 (vardiyalı çalışmama rağmen) eleştiriye de önerilere de daima açığım ve yazan herkese müsaitim.
Çok şükür daha hiçbir romumuza " ya şu da olsaydı keşke" gibi bir dönüş almadık.
Keza romlarımız, 4pda ve youtube da global birkaç ünlü kanala da düştü haliyle adımızı global pazara çok hızlı bir şekilde çıkardık.
Bizi üzen taraf, kendi insanımızdan doğru düzgün geri bildirim alamamak. "Aa çıktı mı ? Ha tamam." dan ileri gidilememesi açıkcası. Zaten rom piyasasını takip eden arkadaşlar bilir bu kadar dolu romları hiçbir üretici paylaşmıyor.
Forumdaki tecrübeli arkadaşlar sayesinde bugün rom üreticisi oldum zaten. Kendilerinin paylaşımlarından yola çıkarak, öğrene öğrene bugün bu duruma geldim. Hatta sizleri ailem olarak görerek bir gelişme hakkında olumlu haber vereyim; şirketimin Udemy hesabından Smali kodlama eğitimlerine başlayacağım. Yani bir aksilik çıkmazsa bundan sonra çok daha kaliteli romlar geleceğini düşünüyorum 😊

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6

Hocam kesinlikle katılıyorum. Buradan, Facebook da 3 ayrı gruptan, telegram grubundan, telegram özel mesajlardan, 4pda (ünlü rus forumu)dan, 7/24 (vardiyalı çalışmama rağmen) eleştiriye de önerilere de daima açığım ve yazan herkese müsaitim.
Çok şükür daha hiçbir romumuza " ya şu da olsaydı keşke" gibi bir dönüş almadık.
Keza romlarımız, 4pda ve youtube da global birkaç ünlü kanala da düştü haliyle adımızı global pazara çok hızlı bir şekilde çıkardık.
Bizi üzen taraf, kendi insanımızdan doğru düzgün geri bildirim alamamak. "Aa çıktı mı ? Ha tamam." dan ileri gidilememesi açıkcası. Zaten rom piyasasını takip eden arkadaşlar bilir bu kadar dolu romları hiçbir üretici paylaşmıyor.
Forumdaki tecrübeli arkadaşlar sayesinde bugün rom üreticisi oldum zaten. Kendilerinin paylaşımlarından yola çıkarak, öğrene öğrene bugün bu duruma geldim. Hatta sizleri ailem olarak görerek bir gelişme hakkında olumlu haber vereyim; şirketimin Udemy hesabından Smali kodlama eğitimlerine başlayacağım. Yani bir aksilik çıkmazsa bundan sonra çok daha kaliteli romlar geleceğini düşünüyorum 😊
clap~~clap~~clap~~muscle~~muscle~~muscle~~
Tebrik ederim
Şu ana kadar yapmış olduğunuz ve ilerde yapacağınız çalışmalar için şimdiden ellerinize sağlık

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
emreozgerr, son durum hakkında bilgi alalım bugün kurmayı planlıyorum

emreozgerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
kernel denemeleri bitti ability kernel en performanslı ve de ekran süresi en iyi kernel raiden tweaks kurulumu da yapın mutlaka ortalama 8 - 9 saat ekran süresi almaktayım oyun testleri yapmadım oyun oynamadığım için onun dışında herhangi bir bug la da karşılaşmadım gayet stabil ve de akıcı testler 90 hz ile yapıldı 90 hz de gayet yeterli gelmekte günlük kullanım için pil tasarruf modu kapalı şekilde denemeler yapıldı raiden tweaks de de güç tasarruf modu daha iyi sonuç veriyor. onun dışında gönül rahatlığı ile kurulum yapabilirsiniz.

Üst Alt