Çözüldü Poco X3 NFC Ghost Touch(Hayalet Dokunuş) Sorunu Çözümü

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
Değerli arkadaşlar daha önce defalarca farklı şekilllerde çözüm aradığım poco x3 nfc modelinde oluşan ghost touch sorununun çözümü için 4 günlük deneyim sonrasında konu açmaya karar verdim. 13 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan EEA 12.5.4.0 romunu TWRP üzerinden flashladım. 4 günlük kullanım sonrasında hiç ghost touch oluşmadı.Bu hazırlamış olduğum videosunda yaklaşık 1 ay boyunca yaşadığım sorunları anlattım.Boşa vakit kaybetmişim bazı uygulamalarda.

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Genel olarak akıcı ve herhangi bir donma ve uygulama içerisinde çökme durumu olmadı.Ekran süresi olarak 7:30 saat alıyorum yaklaşık
Bende kurdum bakalım. Umarım dokunmatik ekran sorunu gitmiştir de artık rahatlarım

Oyla:

Umut Gurec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
15
Bende kurdum bakalım. Umarım dokunmatik ekran sorunu gitmiştir de artık rahatlarım
Hocam hangisini kurdunuz Endonezya olan mu yoksa eea yımı? Ben Google arama ve SMS için Endonezya 12.5 kurmak istedim de acaba onda da bu ghost touch sorunu varmıdır emin olamadım.

Oyla:

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Hocam hangisini kurdunuz Endonezya olan mu yoksa eea yımı? Ben Google arama ve SMS için Endonezya 12.5 kurmak istedim de acaba onda da bu ghost touch sorunu varmıdır emin olamadım.
Ben hepsini denedim hepsinde var. Şimdi eea yükledim bakalım bunda olacak mı 1-2 güne belli olur yazarım

Oyla:

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
Muhtemelen gidecektir sorununuz dönüş yaparsanız seviniriz 🙂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EEA 12.5.4 Kurun hocam ise yarayacaktir.

Oyla:

Umut Gurec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
15
Muhtemelen gidecektir sorununuz dönüş yaparsanız seviniriz 🙂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EEA 12.5.4 Kurun hocam ise yarayacaktir.
Hocam bu eea kurtarma romu var sadece. Bunun fastboot rom olanı yok mu çünkü telefonda twrp yüklü değil.

Oyla:

piruz20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HÜSEYİN
Cihazım
XİAOMİ POCO X3
Konular
13
Hocam bu eea kurtarma romu var sadece. Bunun fastboot rom olanı yok mu çünkü telefonda twrp yüklü değil.
Hocam fastboot olanı daha yayımlanmamış daha yeni baktım hala recovery olanı mevcut.Twrp yüklemek mi istemiyorsun ? Yoksa başka bir nedenin mi var ? Eğer yüklemek istersne yardımcı olurum

Oyla:

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Sorunun yazılımsal olduğunu düşünmüyorum yuklemedigim rom kalmamıştı son çare servise gönderdim ekran değişimi yaptılar tr 12.5.2 rom var şuan hiçbir sorun yok.

Oyla:
Üst Alt