MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
northwonder, Bizim cihazlarda Çin romu olmadığı için brick olayı olmaz bl kapatınca ama ben ne olursa olsun kapatmiyorum,tercih sizin....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Muhammed6034, PC üzerinden yaptım ;)
Hocam denemek durumunda kaldım, öncelikle sadece clean all ile endonezyayı flashladım akabinde sistem açıldıktan sonra hiç hesap eklemeden CMD ve Fastboot aracılığı ile oem lock komutunu takip ettim. Cihaz tekrardan wipelanmış oldu ve sorunsuz şekilde açıldı. Dediğiniz gibi Çin ise Çin Hindi ise Hindi gerekiyor lakin Global için bir sıkıntı yok gibi. Mesajıma ithafen deneyen kullanıcılar her türlü oluşabilecek sıkıntıda kendisi sorumludur, iyi forumlar dilerim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
isyanet, Modüllerin hiç biriyle ilgim/bilgim yok çünkü kullanmıyorum modül ;)

322503

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
25murat05
Cihazım
Mi 6
Konular
13
yapamıyorum twrp yı uzaktan baglantı ıle yardımcı olacak var mı birazdan satmaya goturecegım kaldım

Ekli dosyalar

• sddsdsd.png
    sddsdsd.png
    32,2 KB · Görüntüleme: 19

Selcukiyet

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk ilhan
Cihazım
Poco x3 NFC
Konular
0
Hocam hiç twrp ile uğraşma. Miflash programını kur bilgisayarına. Başlıktaki indirme linklerinden fasboot olan romu indir. Zıp dosyasını masa ustuneacacagin room adlı klasöre çıkar. Telenun kilidi açık ise gelistirici seçeneklerinden USB yazanları aktive yap. Ses kısma ve güç tuşuna basarak fastboot moduna gir ve bilgisayara bagla cihazı. Sonra miflash programındaki altta yazan temiz kurulumu seç. Dosyayı masa ustundeki room klasörünü seç cihazı seç e tıkla. Yukleye bas. 10-15 dk ya rom yüklenmiş olur. Güle güle kullan.

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
yapamıyorum twrp yı uzaktan baglantı ıle yardımcı olacak var mı birazdan satmaya goturecegım kaldım
yapamıyorum twrp yı uzaktan baglantı ıle yardımcı olacak var mı birazdan satmaya

turquoise.ht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Necati
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
hocam aygıt yöneticinde ünlem işaretli bir aygıt var muhtemelen. onun sürücüsünü manuel olarak değiştimrn lazım. sanırım Google ADB Bootlader Device (ya da buna benzer birşey) yapınca bilgisayar fastboot modunda görüyor telefonu. Telefonun sağlam yani merak etme

Queph

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
2
Arkadaş bu romu yükledim ama adaptive refresh rate kapalı gibi. 12.0.5 sürümündeyken telefona dokunmadığım zaman 60a 30a hertze düşüyordu, şimdi 120 hertz sabit kalıyor. Bunun bir ayarı var mıdır. Root yok.

siretvan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bedir
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
2
Arkadaş bu romu yükledim ama adaptive refresh rate kapalı gibi. 12.0.5 sürümündeyken telefona dokunmadığım zaman 60a 30a hertze düşüyordu, şimdi 120 hertz sabit kalıyor. Bunun bir ayarı var mıdır. Root yok.
nasıl kontrol edebilirim.60 herz ayarlı bende

Üst Alt