MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.8.0.QJGEUXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
POCO X3 NFC
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.8.0.QJGEUXM

specs-header.png

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
- Recovery Rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden bu güncellemeyi yapabilirsiniz.

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Son düzenleme:

master_28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kahraman
Cihazım
Redmi Note 6
Konular
3
POCO X3 NFC
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.8.0.QJGEUXM

specs-header.png

Güncelleme ve Kurulum Talimatları

1)OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı
- Recovery Rom indirme bağlantısını indirerek Sistem güncelleyici üzerinden bu güncellemeyi yapabilirsiniz.

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Merhabalar hocam. Ben sürümümü buna yükseltirsem kullandığım modüller, kernel ve root yetkisi gider mi? Teşekkürler.

Queph

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
2
Hocam kusura bakmayın biraz saçma olabilir ama EU rom ile Avrupa romunun ne farkı var?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam kusura bakmayın biraz saçma olabilir ama EU rom ile Avrupa romunun ne farkı var?

- Eu rom custom romdur. Geliştiriciler tarafından Çin tabanlı Mıuı rom baz alınarak oluşturulur. Recovery araçları ile kurulmaktadır. 3.parti uygulamaları desteklediği gibi, Ek özelleştirmelerin bol olduğu, gereksiz uygulamaların olmadığı bir romdur.

- EEA Avrupa romu, Xiaomi' nin Avrupa pazarın da piyasa sürdüğü cihazların da yer alan Global bir romdur.
Recovery araçları ve Mi flashtool ile kurulmaktadır.Standart uygulamaların yer aldığı gibi telefon görüşme kaydı, mtz tema ekleme vb gibi işlemleri yapamazsınız.

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Üst Alt