MIUI 12 POCO X3 NFC - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.4.0.QJGEUXM İndirme Bağlantıları

erkantorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan Torun
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
POCO X3 NFC
EEA Avrupa Kararlı Rom
V12.0.4.0.QJGEUXM

specs-header.png

Güncelleme Talimatları
1)Ota üzerinden güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.
- V12.0.2.0.QJGEUXM romunda iseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​
Avrupa romu kurup kullanan var mı? Batarya olarak Global rom , Hindistan global rom ve Türkiye Global rom ile karşılaştırıldığında nasıllar?

Bashage05859

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmetytt
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Avrupa romu kurup kullanan var mı? Batarya olarak Global rom , Hindistan global rom ve Türkiye Global rom ile karşılaştırıldığında nasıllar?
Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum global rom kullanıyorum iyiyse eu rom direk geçerim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum global rom kullanıyorum iyiyse eu rom direk geçerim
eu rom globalden her konuda üstündür ve çok daha fazlası vardır. Bu konuda ki avrupa stok romudur, xiaomi.eu rom değildir. Avrupa romu ile Türkiye romu arasında pek, belkide (önemle değinecek kadar) hiç bir fark yoktur.

Bashage05859

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmetytt
Cihazım
Mi 9
Konular
0
eu rom globalden her konuda üstündür ve çok daha fazlası vardır. Bu konuda ki avrupa stok romudur, xiaomi.eu rom değildir. Avrupa romu ile Türkiye romu arasında pek, belkide (önemle değinecek kadar) hiç bir fark yoktur.
Ekran suresi hiz falan daha iyimidir gocam global romdan

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Ekran suresi hiz falan daha iyimidir gocam global romdan
elbette hocam xiaomi.eu rom her konuda daha iyidir fakat sonuçta miui olduğu için ekran süresi konusunda mucizeler beklemeyin. Eğer çok daha fazla ekran süresi almak istiyorsanız aosp rom kurmalısınız

Son düzenleme:

Bashage05859

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmetytt
Cihazım
Mi 9
Konular
0
elbette hocam xiaomi.eu rom her konuda daha iyidir fakat sonuçta miui olduğu için ekran süresi konusunda mucizeler beklemeyin. Eğer çok daha fazla ekran süresi almak istiyorsanız aosp rom kurmalısınız
Sizce gecmelimiyim globalden 4 buçuk gde falan sıkıntı oluyomu bazi eu romlarinda 4 g destekliyodu sanirim ne gibi eksikleri var hocam anlatirmisiniz mesela poco x3 nfcde kac saat ekran suresi aliyosunuz pup g performansi nasil globalde bazen azda olsa isiniyor euda nasil mesela

erkantorun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan Torun
Cihazım
Resmi note 6 pr
Konular
1
Global, Avrupa ve Türkiye romlarının üçünü de kurdum. Ve en iyisi Hindistan romu çıktı. Sanırım bunda Yazılım alanında Hindistan'ın ilk başta gelen ülkelerden olması ve ilk ve en güncel yazılımları kendi ülkelerinde çıkarıyor olmaları olabilir. Sebepleri ise en güzel rom rom olması, en akıcı rom olması ve içinde en az uygulama ile yüklü olması ve yüklü uygulamaların çoğunun kaldırılabilmesi. Batarya olarak daha az uygulama barındırdığı için daha iyi diyebilirim. Custom romlar ile ilgili bir deneyim edinen bir üyemiz deneyimlerini paylaşabilirse hepimiz adına bilgilenmiş oluruz. Endonezya romunu denemedim. Ama az çok diğerleri gibi olma olasılığı mümkün.

Boromir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
5
EEA rom için 12.0.6 yayınlandı.

POCO X3 NFC EEA Stable V12.0.6.0