Soru Poco X3 NFC AOSP

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar Poco X3 NFC(surya) cihazıma aosp(evox,rremix,pe) romları kurduğumda romlar sağlıklı çalışmıyor.Wifi çalışmıyor,arama falan yapılmıyor.Bu cihaz için stabil twrp olmadığı için mi böyle oluyor bilgisi olan ya da benim gibi deneyen var mı?
OrangeFox Twrp 11.0.6 sürümünü kullandım.

Hknmktv

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Konular
3
Global Fw 12.0.3 yukleyin
Ardindan wipe yapmadan romu yukleyin
Format data yapin ve reboot system atin.
Hersey calisacaktir.
Hocam şuan yüklü olan rom üzerine herhangi bir rom yükleyip cihazı brick edip sonrasında format data yes yapıp cihazı düzeltiyoruz değil mi? bunu neden yapıyoruz. Yani Direkt hiç rom yüklemeden yüklü roma format data yes yapınca sıkıntı mı çıkıyor ?

Oyla:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Vendor flaşlamadığım için böyle oluyordur belki.Cihazim surya ve surya rom kurduğuma eminim.
Cihaz yeni olduğu için kurulum talimatlari da farklı olabiliyor sürekli. Örneğin bazı romlar 12.0.3 fw gerekirken şimdi bazıları 12.0.4 istemeye başladı. HavocOs deneyin isterseniz bu forumda ki konu ile , belirtildiği şekilde fw+vendor dosyasını da flashlayın

Oyla:

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Cihaz yeni olduğu için kurulum talimatlari da farklı olabiliyor sürekli. Örneğin bazı romlar 12.0.3 fw gerekirken şimdi bazıları 12.0.4 istemeye başladı. HavocOs deneyin isterseniz bu forumda ki konu ile , belirtildiği şekilde fw+vendor dosyasını da flashlayın
Şuan twrp yok cihazımda.Yükleyimce deniycem teşekkürler

Oyla:
Üst Alt