Soru Poco X3 NFC AOSP

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar Poco X3 NFC(surya) cihazıma aosp(evox,rremix,pe) romları kurduğumda romlar sağlıklı çalışmıyor.Wifi çalışmıyor,arama falan yapılmıyor.Bu cihaz için stabil twrp olmadığı için mi böyle oluyor bilgisi olan ya da benim gibi deneyen var mı?
OrangeFox Twrp 11.0.6 sürümünü kullandım.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Pes ettim artık Globalde devam
Tüm adımlarıyla nasıl kurulum yaptığınızı anlatır mısınız? Tüm aosplerde wifi ve arama çalışmaması ve sistemin stabil olmaması hiç normal değil

Oyla:

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Tüm adımlarıyla nasıl kurulum yaptığınızı anlatır mısınız? Tüm aosplerde wifi ve arama çalışmaması ve sistemin stabil olmaması hiç normal değil
Rom ve firmware dosyasını dahili depolamaya attım.Önce firmware flaşladım daha sonra romu flaşladım.En son format data yapıp reboot dedim.

Oyla:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Rom ve firmware dosyasını dahili depolamaya attım.Önce firmware flaşladım daha sonra romu flaşladım.En son format data yapıp reboot dedim.
Sıfırdan fastboot rom kurmak,FW+vendor ve fw flashladiktan sonra recovery modda yeniden başlattıp daha sonra romu flashlamayı denediğinizi de varsayıyorum. İlginç gerçekten,kendimde deneyemedigim için net bisey diyemiyorum,bl kilidim 3 gün sonra açılacak. Ama aosp kullanan yüzlerce kişi var ,bu şekilde sistemi kararsız çalışan yok belki de. Aklıma surya yerine karna(hindistan cihazi) cihazına sahipsinizdir belki diye geldi fakat konuda surya diye belirtmişsiniz. Karna cihaza surya romu flashlanirsa bu şekilde kararsız olma ihtimali çok yüksek çünkü (eğer önyükleme yaparsa) Şuan için başka bir bilgim yok hocam

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
EU rom'dayım tavsiye ederim gayet stabil ve miui arama mesajlaşma mevcut.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miu arama mesajlaşma istiyorsan Endonezya sürümünü kullanabilirsin.
Endonezya rom indirme bağlantısı var mı acaba ?

Oyla:

cw34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fxy
Cihazım
Mi10T
Konular
2
EU rom'dayım tavsiye ederim gayet stabil ve miui arama mesajlaşma mevcut.

Endonezya rom indirme bağlantısı var mı acaba ?

Oyla:

Recep09

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Sıfırdan fastboot rom kurmak,FW+vendor ve fw flashladiktan sonra recovery modda yeniden başlattıp daha sonra romu flashlamayı denediğinizi de varsayıyorum. İlginç gerçekten,kendimde deneyemedigim için net bisey diyemiyorum,bl kilidim 3 gün sonra açılacak. Ama aosp kullanan yüzlerce kişi var ,bu şekilde sistemi kararsız çalışan yok belki de. Aklıma surya yerine karna(hindistan cihazi) cihazına sahipsinizdir belki diye geldi fakat konuda surya diye belirtmişsiniz. Karna cihaza surya romu flashlanirsa bu şekilde kararsız olma ihtimali çok yüksek çünkü (eğer önyükleme yaparsa) Şuan için başka bir bilgim yok

Sıfırdan fastboot rom kurmak,FW+vendor ve fw flashladiktan sonra recovery modda yeniden başlattıp daha sonra romu flashlamayı denediğinizi de varsayıyorum. İlginç gerçekten,kendimde deneyemedigim için net bisey diyemiyorum,bl kilidim 3 gün sonra açılacak. Ama aosp kullanan yüzlerce kişi var ,bu şekilde sistemi kararsız çalışan yok belki de. Aklıma surya yerine karna(hindistan cihazi) cihazına sahipsinizdir belki diye geldi fakat konuda surya diye belirtmişsiniz. Karna cihaza surya romu flashlanirsa bu şekilde kararsız olma ihtimali çok yüksek çünkü (eğer önyükleme yaparsa) Şuan için başka bir bilgim yok hocam
Vendor flaşlamadığım için böyle oluyordur belki.Cihazim surya ve surya rom kurduğuma eminim.

Oyla:
Üst Alt