Ana Başlık Poco X3 GT - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Bu band 20 olayını geçtim alirken 5g bandlarina hic dikkat etmedim dolar kuruna kızdım aldim hanima kullanmaya başladık 2 gun sonra fark ettim ki band 20 yok ve 5g nin butun band larini desteklemiyor. Ama sanirim 41 77 78 28 bunlar en onemli bandlar insallah ordan patates olmaz yoksa 5gli olmasinin hic bi avantaji olmicak. Kendimede f3 aldim x3 gt f3 den daha cok hosuma gitti ekran haric ekran parlakligi biraz daha yuksek olmaliydi bu cihazin 450 nit az islemcinin performansini xiaomi hangi akla hizmet kisiyladiysa. Bilemiyorum ama cihaz gundelik kullanimda her isin ustesinden geliyor donma kasma zorlanma hic bisey yok

Barat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BUĞRA
Cihazım
Mİ 9
Konular
2
Merhabalar,

Cihazı alalı 15-20 gün oluyor 4-5 saatlik oyun dahil 6-7 saat ekran açıık süresi alırken 4.5 saate kadar geriledi. Birkaç geliştirici ayarı yapmıştım sizce ne etkilemiş olabilir ?

apetitka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertuğ
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
5
Ekran yenileme hızını 120 Hz'e çıkarınca daha çok pil tüketiyor. Bu yüzden telefonun pili bitsin istediğim zamanlarda 120 Hz'i açıyorum ve pil gerçekten hızlı bitiyor. Pil ömrünü bu kadar etkileyen başka bir ayar var mı bilmiyorum.
Merhabalar,

Cihazı alalı 15-20 gün oluyor 4-5 saatlik oyun dahil 6-7 saat ekran açıık süresi alırken 4.5 saate kadar geriledi. Birkaç geliştirici ayarı yapmıştım sizce ne etkilemiş olabilir ?

Barat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BUĞRA
Cihazım
Mİ 9
Konular
2
Merhaba, sistem arayüzünde donma sıkıntıları yaşanmaya başladı nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı ?

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Merhaba, sistem arayüzünde donma sıkıntıları yaşanmaya başladı nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı ?
Cozebildin mi?

M2104K10AC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
arkadaşlar merhaba global kararlı rom yüklü play store sertifikasız sizde de aynımı acaba

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Benim cihazda da sertifikalı değil, sebebini anlamadım, cin den orijinal olarak aldim, mı mesaj ve arama uygulamaları sebebile ile global romdan Endonezya romuna geçtim,

Üst Alt