Karşılaştırma POCO X3 GT - Hayal Kırıklığı Miui 13 Deneyimi

aydnmrc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MİRAÇ
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Merhaba iyi günler 12.5.4 Endonezya sürümüne güncelledim güncellemeden sonra debloat ve Hard reset yaptınız mı ve memnun musunuz

aydnmrc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MİRAÇ
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Özele bakar mısınız

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Merhaba Mi Flash veya benzeri flash yazılımları ile yeniden rom atmaktan başka bir yol olduğunu düşünmüyorum. TR Rom iseniz muhtemelen bootloader kilidini de açmadınız açmak zorundasınız garantiyi bozmak pahasına.
Ya da en başından güncelleme geldi diye gerçekten atlamamak gerekiyor. Forumlarda araştırıp yeni sürümün sorunsuz olduğundan emin olduktan sonra geçmek en sağlıklısı.
Yoksa böyle durumlar kaçınılmaz. Telefonunuzu düzgün kullanmaya devam edebilmek için garantisini bozup geri dönmek zorundasınız artık ya da Poco X3 GT cihazınızda böyle bir general mobile deneyiminin de tadını çıkarabilirsiniz.
Merhaba aynı cihazı kullanıyoruz cihazımda romla düzeltilecek sorunlar çıktı forumda daha önceden cevap verilmişti ben 1 kez rom attım şuana kadar oda yarım yamalakti (eski cihazımda) 12.5 e geçmek istiyorum fakat bilen birisinden yardım almak istiyorum brick vs türü birşey olmamasi için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt