antutu

 1. K

  Yardım Note 8 pro antutu

  Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar note 8 pro cihazimda ben ve arkadaşım test yaptik benimki 225 bin alirken onunki 285 bin aldi alta ss leri birakicam bunun nedeni ne olabilir
 2. Benj.61

  Soru Redmi 5 plus AnTuTu benchmark Trracotta-vulkan

  Redmi 5 plus cihazımı AnTuTu testine soktuğumda Trracotta-vulkan bölümünde benim cihazın değeri hep sıfır oluyor hocalarım. Nedir bu Trracotta-vulkan ve benden kaynaklı bir sorun mu? (Testteki soldaki cihaz benim)
 3. CANBOLATA

  İnceleme antutu test sonucum

 4. K

  Soru Antutu puanı

  Merhabalar Mi 8 kullanıyorum ve antutu puanında epeyde yazan puanın 40.000 altında aldı. Epeyde yapılan ayarlarmı farklı bunun sebebini söyler misiniz ?
 5. Trissandom

  Yardım Antutu ve Benchmark

  Neden her girişte farklı değerler veriyor ve aynı cihazı kullanan arkadaşla cpu gpu değerlerimiz hep farklı çıkıyor, bir benim bir onun fazla mesela. Sanırım net bir rakam değil. Bir de bu Bench testlerinin hepsi Miui de az oran veriyor, mesela pixel rom bile Bench değerleri çok yüksek.
 6. B

  Yardım mi 5 antutu hatası(çözüldü)

  xiaomi mi 5 antutu yükledim test yapacaktım aşağıdaki resimdeki ekranla karşılaştım bilgisi olan var mı
 7. P

  Soru Mi 5 Miui 8'e Geçmeli miyim ?

  Arkadaşlar aranızda miui 8 kullan kişiler nasıl olduğuna dair yorum yapabilir mi ? Ayrıca test sonuçları vesaire varsa ellerinde antutu geekbench gibi iletebilir mi ? Şimdiden yardım eden etmeyen herkese teşekkürler.
Üst Alt