Çözüldü Poco launcher yerine miui launcher kullanmak istiyorum?

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Hocam, Mi Unlock ile kilit açıldıktan sonra IMEI atma işlemi 50-100₺ arası. Ki ben kendi cihazıma IMEI attım, para vermedim. Şimdi durup dururken 250₺ vermek mantıklı mı?

Herkes anlamak zorunda değil ama 250₺'ye mahkûm olmak zorunda da değil.
anlamadığınız nokta son kullanıcı pc de program kurmasını bilmezken siz unlock yapmamalarını tuhaf buluyorsunuz. adam parayi verip hizmet almaya alışkın.kafa kulak rahat şekilde.cunku anlamıyor.ve zorunda degil.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
anlamadığınız nokta son kullanıcı pc de program kurmasını bilmezken siz unlock yapmamalarını tuhaf buluyorsunuz. adam parayi verip hizmet almaya alışkın.kafa kulak rahat şekilde.cunku anlamıyor.ve zorunda degil.
Garantisiz alıp da sadece hizmet almaya çalışacaklarını düşünmeniz de saçma ama. Hizmet almak isteyenler garantili cihaz alır. Son kullanıcı bilgisayara program kurmayı bilmiyor, da diyemeyiz. Genelleme yapmak da yanlış, bilmiyor ve anlamıyor diyerek de bir başlarına bırakmak da yanlış. Uyarı yapılır, öneri yapılır, konu anlatımları paylaşılır; bundan sonraki karar son kullanıcıya kalır.

Ayrıca çoğu telefoncu unlock işlemini yapmaya ve IMEI atmaya en fazla 100₺ istiyor. Sizin dediğiniz şekilde beklerlerae 2.5 kat fiyat çıkacak. 100₺ az değil, 250₺ az mı?

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
herkes anlamak zorunda değil ki bu işlerden. adam ucuza aldığı cihaza 150-200 lira imei parası verince dert etmiyor zaten.
Garantisiz alıp da sadece hizmet almaya çalışacaklarını düşünmeniz de saçma ama. Hizmet almak isteyenler garantili cihaz alır. Son kullanıcı bilgisayara program kurmayı bilmiyor, da diyemeyiz. Genelleme yapmak da yanlış, bilmiyor ve anlamıyor diyerek de bir başlarına bırakmak da yanlış. Uyarı yapılır, öneri yapılır, konu anlatımları paylaşılır; bundan sonraki karar son kullanıcıya kalır.

Ayrıca çoğu telefoncu unlock işlemini yapmaya ve IMEI atmaya en fazla 100₺ istiyor. Sizin dediğiniz şekilde beklerlerae 2.5 kat fiyat çıkacak. 100₺ az değil, 250₺ az mı?
arada 1k-1.5 k olunca insanlar tabiatı geregi ucuz olanı alır. imei atılınca bazen xioami cihazlar durup dururken çöküyor. sebebi çoğu şey olabilir. xiaomi cihazlar sunucuyla hep etkileşimde olan cihazlar.bazen ufak çaplı -gorunur sistem degisikliginden- bagimsiz degisiklikler yapabiliyor c. twrp kurulu, rootlu cihazlar cokebiliyor.o zaman boxsuz ,yetkili hesapsiz cihaz çöpten farksız olabiliyor. nette çin sunuculariyla hasir nesir olan xioami cihazların kanitlari mevcut.artik ne ceviriyorlarsa arkada.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
arada 1k-1.5 k olunca insanlar tabiatı geregi ucuz olanı alır. imei atılınca bazen xioami cihazlar durup dururken çöküyor. sebebi çoğu şey olabilir. xiaomi cihazlar sunucuyla hep etkileşimde olan cihazlar.bazen ufak çaplı -gorunur sistem degisikliginden- bagimsiz degisiklikler yapabiliyor c. twrp kurulu, rootlu cihazlar cokebiliyor.o zaman boxsuz ,yetkili hesapsiz cihaz çöpten farksız olabiliyor. nette çin sunuculariyla hasir nesir olan xioami cihazların kanitlari mevcut.artik ne ceviriyorlarsa arkada.
Hocam konumuz ile alakalı değil bu yazdığınız. Kullanıcıyı sıkıntıya koyacak düşüncenizden pek çıkmak istemiyorsunuz herhalde. Size iyi günler dilerim.

udomedya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
GRAFİK TASARIM
Konular
1
Hocam konumuz ile alakalı değil bu yazdığınız. Kullanıcıyı sıkıntıya koyacak düşüncenizden pek çıkmak istemiyorsunuz herhalde. Size iyi günler dilerim.
musdi kardeşim merhaba bana yardımcı olabilirmisin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery - Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı cihazım bootloader açtım bu linkteki işlemi yaptım TWRP için
ses açma ve güç tuşuna basınca stock recovery geliyor normalde TWRP gelmesi lazım değilmi yada ben neyi eksik yaptım bilen varsa yardımcı olabilirmi

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
musdi kardeşim merhaba bana yardımcı olabilirmisin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery - Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı cihazım bootloader açtım bu linkteki işlemi yaptım TWRP için
ses açma ve güç tuşuna basınca stock recovery geliyor normalde TWRP gelmesi lazım değilmi yada ben neyi eksik yaptım bilen varsa yardımcı olabilirmi
İşlem başarılı oldu mu twrp ye hiç girdi mi

udomedya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
GRAFİK TASARIM
Konular
1
İşlem başarılı oldu mu twrp ye hiç girdi mi
işlemden sonra girdi reboot dedim kapandı açıldı tekrar girmek istedim stock recovery geliyor bişeyleri eksikmi yaptım acaba

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
işlemden sonra girdi reboot dedim kapandı açıldı tekrar girmek istedim stock recovery geliyor bişeyleri eksikmi yaptım acaba
Global romda twrp sonrası magisk flaşlamazsanız twrp gider işlemleri tekrar yapın arkasından magisk flaşlayın

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular