Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
kullananlardan daha fazla yorum bekliyoruz hadi arkadaşlar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8/256 modelini bekliyorum, ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan varmı?

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
daha fazla yorum bekliyoruz hadi arkadaşlar :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8/256 modelini bekliyorum, ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan varmı?
Ben eşime aldım 8/256 beyaz renk daha önce Poco F2 pro kullanmıştım ona kıyasla çok daha ince ve hafif, zarif bir telefon olmuş ve en can alıcı noktalar işlemci ve 120 Hz ekran harika olmuş cihaz yağ gibi kayıyor adeta Poco F2 pro nun eksiklerinin giderilmiş hali olmuş diyebiliriz. Bir kaç olumsuz yorum görmüştüm bataryası ve ekran hakkında ama güncelleme ile giderilmiş zannedersem Ben ekranı oyun oynamadığım için deneyimleyemedim ama bataryası söylendiği gibi kötü falan değil daha yeni olmasına rağmen 120 Hz oyunsuz wifi ile 8 9 saat ekran veriyor daha bu global rom kilit açıldıktan sonra custom rom ile daha iyi süreler alınır. Bence telefon güzel olmuş.

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Ben eşime aldım 8/256 beyaz renk daha önce Poco F2 pro kullanmıştım ona kıyasla çok daha ince ve hafif, zarif bir telefon olmuş ve en can alıcı noktalar işlemci ve 120 Hz ekran harika olmuş cihaz yağ gibi kayıyor adeta Poco F2 pro nun eksiklerinin giderilmiş hali olmuş diyebiliriz. Bir kaç olumsuz yorum görmüştüm bataryası ve ekran hakkında ama güncelleme ile giderilmiş zannedersem Ben ekranı oyun oynamadığım için deneyimleyemedim ama bataryası söylendiği gibi kötü falan değil daha yeni olmasına rağmen 120 Hz oyunsuz wifi ile 8 9 saat ekran veriyor daha bu global rom kilit açıldıktan sonra custom rom ile daha iyi süreler alınır. Bence telefon güzel olmuş.
Yüksek seste titreşim var mı arka tarafta hocam x3 nfc ve pro da olduğu gibi

Bekir33TR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Pro
Konular
4
hocam nereden kaça aldınız acaba? garantisiz cihazlara karşı önyargılıyım biraz. ama fiyat farkları da çok oluyor

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
hocam nereden kaça aldınız acaba? garantisiz cihazlara karşı önyargılıyım biraz. ama fiyat farkları da çok oluyor
Ben 2 3 senedir yurt dışı telefonlar kullanıyorum çok şükür hiç birinde bir sorun yaşamadım. Facebook ta güvenilir bir satıcıdan 8/256 3750 ye aldım

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
İmei repair durumu nedir?

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Anladım hocam peki genel olarak bir değerlendirme yapsanız memnun kalmadığınız bir yer falan var mı
Ben eşime aldığım için detaylı kullanmadım ama incelediğim kadarıyla bence çok iyi telefon olmuş daha önce F2 pro kullandım ondan çok daha iyi telefon şu andada oneplus 8 kullanıyorum ozellik olarak ikiside birbirine yakın telefonlar ama OnePlus malzeme kalitesi olarak çok çok daha iyi ve premium bir telefon. Eleştireceğim nokta malzeme kalitesi iyi değil mesela OnePlus 8i elinize alınca kaliteyi hissediyorsunuz ama bunda o yok maalesef oda olsaydı bu fiyata olmazdı diye düşünüyorum.

Üst Alt