MIUI 13 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V13.0.1.0.SKJINXM İndirme Bağlantıları

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Poco F3 GT
K40 Gaming Edition

Hindistan Kararlı Rom

V13.0.1.0.SKJINXM​

Screenshot_20210817-220610.jpg

DEĞİŞİKLİKLER
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum Talimatları
1) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

Son düzenleme:

H.i.t.r.n.m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Merhaba hindistan sürümünde Türkçe dil varmi.
K40 gaming icin

cemiloner06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cemil
Cihazım
K40 Gaming Edit
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
0
Bu romu kurdum çok stabil olmamakla birlikte batarya tüketimi de hızlı ama en önemli sorunum cihaz kendi kendine rahatsız etme modunu açıyor zaman ayarını kapattım kendini kapattım olmadı zaman ayarını gece 02:00 ile 03:00 yaptım yine gün içerisinde kendi kendine açıyor aynı sorunla karşılaşan var mı ? muhtemelen sonraki güncellemelerde düzelir ama can sıkınıtısı bir durum. Rom yükledikten sonra tamamen sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Bu romu kurdum çok stabil olmamakla birlikte batarya tüketimi de hızlı ama en önemli sorunum cihaz kendi kendine rahatsız etme modunu açıyor zaman ayarını kapattım kendini kapattım olmadı zaman ayarını gece 02:00 ile 03:00 yaptım yine gün içerisinde kendi kendine açıyor aynı sorunla karşılaşan var mı ? muhtemelen sonraki güncellemelerde düzelir ama can sıkınıtısı bir durum. Rom yükledikten sonra tamamen sıfırlayıp yeniden kurulum yaptım.
Evet hocam. Bende de kendi ilk açılışta tekrar başlatıyordu. Yeni çin tabanlı roma geçiş yaptım iki gündür kullanıyorum. Gayet stabil

jadakids01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Jadakids01
Cihazım
Mi 9T 6 128
Meslek
OTO ELEKTRONİK
Konular
0
Poco F3 GT
K40 Gaming Edition

Hindistan Kararlı Rom

V13.0.1.0.SKJINXM​

Screenshot_20210817-220610.jpg

DEĞİŞİKLİKLER
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kurulum Talimatları
1) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
2) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Fastboot rom Kurulum Rehberi

Recovery Rom İndirme Bağlantısı

Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Bilgilendirme
*
Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​
Emeğinize sağlık süper paylaşım oldu çok teşekkür ediyorum .bugün tekrar k40 gaming aldım 12 128 full fakat benim daha önceki kullandığım 12.5.7 rom india harikaydı varmı link hocam

ttef84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Salih
Cihazım
Mi 8
Konular
6
telefonu yeni aldım fakat root yükleyemedim bir türlü forumda da internette de net bilgi yok yapabilen var ise nasıl yaptığını paylaşabilir mi

Sroclientexe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9t
Konular
29
Telefona yüklerke bootloader kilidini kapattım cihaz fastboot moda atıyor :( ne yapmam lazım acil mesajımı gören olur mu :(

Üst Alt