MIUI 12.5 Poco F3 GT / K40 Gaming Edition - Hindistan Kararlı Rom V12.5.4.0.RKJINXM İndirme Bağlantıları

sewdali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
3
Sanırım arama uygulaması Google o zaman ses kayıt yoktur!!! Ses kaydı olan rom hangisi acaba K40 için ?

DragonFighter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
yalim
Konular
10
Arkadaşlar benim cihazda üzerinde bu rom geldi. Fake rom deniyor galiba. Bu rom ile benim cihazda ki RKJİNXM aynı rom mu?
Birde Arka led bildirimler çalışıyor ama ekranda bildirim geldiğinde bildirim sadece msj ilk geldiğinde çalışıyor sonra ekranda bildirimle ilgili bir işaret olmuyor. Neden oluyor acaba?

Agromm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batın
Cihazım
Redmi K40 Game
Konular
0
Arkadaşlar benim cihazda üzerinde bu rom geldi. Fake rom deniyor galiba. Bu rom ile benim cihazda ki RKJİNXM aynı rom mu?
Birde Arka led bildirimler çalışıyor ama ekranda bildirim geldiğinde bildirim sadece msj ilk geldiğinde çalışıyor sonra ekranda bildirimle ilgili bir işaret olmuyor. Neden oluyor acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayni rom uzerinde geldi 2 aydir kullaniyorum ufak tefek buglari muhakkak var . F3 gt ve k40game romlari zaten ayni arkadaslar onemli olan çin sürümü mü hint sürümü mü .. hint rom unda tamamen turkce tum isiklar ledler tetik tuslari sapasaglam calisiyor. Telefonun sarjin hizli bitmesinin sebebi 120hz ekrandan kaynaklaniyor yinede oyle dusunulen gibi cabuk bitmiyor ve sarj cihazi muazzam 1 saat surmuyor fulluyor. Gelelim isinma sorununa galiba bitek bu romdan kaynakli gercekten sarj olurken ozellikle telefonu soguk bir yerlere birakiyorum.. Kısaca bu romlardan fazla anlamayan arkadaslar icin uzerinde hint rom u kuruluysa hic kurcalamayin ufak tefek sorunlar gozunuze gelmesin eldekindende olmayin.. 👍😉

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-18-12-23-39-114_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-12-18-12-23-39-114_com.android.settings.jpg
    176,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
V12.5.7.0 Recovery İndirme

V12.5.7.0 Fastboot İndirme

Samet3465

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET
Cihazım
Redmi k40 gamin
Konular
3
Arkadaşlar iyi forumlar,
Bende aranıza yaklaşık 2 haftadır katılmış bulunmaktayım. Daha öncesinde Xiaomi mi 8 kullandım. Şimdi de redmi k40 gaming ile devam ediyorum. Size bir sorum olacak, YouTube da çeşitli inceleme sayfalarında bu telefonu takip ettim, başlatıcı olarak hep redmi yazarken bende poco yazıyor. Buradan sizin paylaştığınız yazılımı da indirip faatboot ile kurdum ama hala aynı. Bana yardımcı olur musunuz lütfen sebebi nedir.

Samet3465, Can1gulle, cantara, jadakids01

moznak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Arkadaşlar iyi forumlar,
Bende aranıza yaklaşık 2 haftadır katılmış bulunmaktayım. Daha öncesinde Xiaomi mi 8 kullandım. Şimdi de redmi k40 gaming ile devam ediyorum. Size bir sorum olacak, YouTube da çeşitli inceleme sayfalarında bu telefonu takip ettim, başlatıcı olarak hep redmi yazarken bende poco yazıyor. Buradan sizin paylaştığınız yazılımı da indirip faatboot ile kurdum ama hala aynı. Bana yardımcı olur musunuz lütfen sebebi nedir.

Hint Romu Bu şekilde üsdat poco yazısı çıkması gayet normal çin romu da var ama Tr dil desteği yok ve optimizasyon daha kötü durum da

Can1gulle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren can
Cihazım
Mİ9-Mİ9T-Mİ9SE
Konular
29
Arkadaşlar iyi forumlar,

Eğer çok takıyosanız Çin fastboot romunun içindeki logo.bin dosyasını yükleyin fastboot yoluyla

VedatParlak27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
K40 gaming
Konular
0
Selamun aleykum arkadaşlar ben k40 gaming aldım tetik tuşları çalışmıuor ve içinde %2 lik kısım ingilizce bu room kurma işlerinden hiç anlamam hindistan romunu kurmak istiyorum bana yardımcı olabilecek biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

kadir334

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
OnePlus 8t
Meslek
Esnaf
Konular
23
otomatik güncelleme alıyormu bu rom

ben de k40 gaming edition alacağım. içinde hindistan romu yüklü. romda nfc haricinde ne sorunlar var ? pil performans vs çin romu kullanmış olan varsa yazabilir mi ? ona göre cihazı alır almaz çin romuna çevirip ingilizce kullanacağım global rom gelene kadar
Dostum şuan china 13.03 kullanıyorum telefon geldiğinde tr bir rom vardı hatırlamıyorum şuan geldikten 3 gün sonra çin romu attığım için. İngilizce olmasını göze alarak, isteyerek çin romu attım fakat ingilizce ile alakası yok cihaz resmen çince ve Çin'e özel birşey oldu ben zannediyordum ki sadece telefon ingilizce olacak 😅 ne bölge ayarı değiştirme var ne birşey tema Çin'e özel Google Play yok apk olarak indirdim falan filan yani sizde benim gibi sadece ingilizce olacak zannediyorsaniz bence geçmeyin derim yakın zamanda değiştireceğim kullandığım romu

Üst Alt