MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

S

skyman

Guest
Arkadaşlar,rom bazı hatalar giderildikten sonra link tekrar yenilendi, buradan indirebilirsiniz

alieski1262

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Eski
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Arkadaşlar,rom bazı hatalar giderildikten sonra link tekrar yenilendi, buradan indirebilirsiniz

Ne değişmiş hocam dün yüklemiştim yayımlanan sürümü

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
arkadaşlar trabzonlunun twrp ile romu kurdum stabil android 10dan geçiş yaptım. bütün wipeleri söylenen şekilde yaptımki cihaz twrp bootlop durumunda.yüzlerce kez rom atan biri olarak çok saçma buldum bu durumu. twrp yi baştan kurdum aynı şimdi hafıza boş görünüyor 0mb diye. inş imeide gitmemiştir. yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekiyor?hafıza gorunmedıgı ıcın romuda kopyalayamıyorum

S

skyman

Guest
arkadaşlar trabzonlunun twrp ile romu kurdum stabil android 10dan geçiş yaptım. bütün wipeleri söylenen şekilde yaptımki cihaz twrp bootlop durumunda.yüzlerce kez rom atan biri olarak çok saçma buldum bu durumu. twrp yi baştan kurdum aynı şimdi hafıza boş görünüyor 0mb diye. inş imeide gitmemiştir. yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekiyor?hafıza gorunmedıgı ıcın romuda kopyalayamıyorum
Bu twrp recovery'i kurun, daha sonra format data yapın ve tekrar recovey moda alın advanced wipe kısmında otg kutucuğu hariç hepsini işaretleyin ve romu cihaz hafızasına atıp flaslayın ve cihazı reboot edin hepsi bu

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu twrp recovery'i kurun, daha sonra format data yapın ve tekrar recovey moda alın advanced wipe kısmında otg kutucuğu hariç hepsini işaretleyin ve romu cihaz hafızasına atıp flaslayın ve cihazı reboot edin hepsi bu

Advanced wipe ta dört defa wipe yapmanızı öneririm

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21

Advanced wipe ta dört defa wipe yapmanızı öneririm
cevap için teşekkür ederim zaten bu twrp surumu yukluydu. şimdi 3.4.0-14 mauronofrio yükledim hafıza geldi ama dosya kopyalayamıyorum. şimdi tekrar trabzonlunun sizinde vermiş olduğunuz twrp yükledim hafıza geldi romu kopyalıyorum inş bootlop olmaz yine

yüklendi ama yine bootlop twrpye döndü. ne olacak boyle ne sacma birşey ya

Son düzenleme:
S

skyman

Guest
cevap için teşekkür ederim zaten bu twrp surumu yukluydu. şimdi 3.4.0-14 mauronofrio yükledim hafıza geldi ama dosya kopyalayamıyorum. şimdi tekrar trabzonlunun sizinde vermiş olduğunuz twrp yükledim hafıza geldi romu kopyalıyorum inş bootlop olmaz yine

yüklendi ama yine bootlop twrpye döndü. ne olacak boyle ne sacma birşey ya
Bu videodaki yönteme göre yükleyebilirmisiniz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
TWRP-LMI-A11-202011102238-ONLY-AFTER-20.10.15 sürümü twrp de yükledim onunlada romu kurdum ve sonuç yine hüsran. acaba android 10dan geçtiğim için mi sorun oluyor a11 firmware yüklesek düzelir bence firmware varmıdır? yoksa android 11 custom rom yükleyip sonramı yükklemeliyim?

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
malesef videodaki yöntem de işe yaramadı. xda da benim dediğim gibi belirtmişler
Flash or sideload or another MIUI A11 build.
Push file to your device and flash with "Install Zip",
or go to sideload mode and run "adb sideload /path/to/file.zip" with latest platform-tools to have it sideloaded.

4. Flash or sideload Evolution X.

5. Format data/cache by "Wipe" > "Format Data" > Type "yes".

yani miui stabil android 11 yükleyip sonra a11 bir rom yükleyebiliriz.firmware den dolayı bootlop oluyor

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
şimdi global sürümü de yükledim o da aynı twrp ye döndü.

Üst Alt