MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro İçin Xiaomi.eu [ MIUI 13 ] v22.7.19 Beta [ Android 12 ] Sürümü İndirme Bağlantısı

KingpinTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
21.3.3 sürümündeyim hic bir sorun yok bildirimler vs hepsi cok iyi çalışıyor bundan önceki iki surumde antivirüs taramasi çalışmıyor du bu sürümde oda düzeldi şuan herşey yolunda 3 parmakla ekrana basili tutup istediğin kısmın SS alması baya hoşuma gitti eu beta yine her hafta üstüne katarak ilerliyor clap~~
Teşekkür ederim. Akşam yükleme yaparım inşallah.

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Arkadaşlar, Rom'u 21.2.4 üzerine direkt yükledim. Rom şuana kadar çok stabil ( Dün akşam yayınlandığı an indirip kurdum )
21.2.4 sürümüne göre çok daha akıcı.
21.2.4 sürümünde yaklaşık 3 hafta kullandım, 2. Haftadan sonra donmalar olmaya başladı, bir defa da video kaydetmeye çalıştığım halde kayıt etmedi.
Hocam YouTube videonuzu da izledim. Romun ekran süresi nasıl sizce? En son sürümün

KingpinTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar, 21.3.3 olarak yükleme yaptım. Artık cihazım K30 Pro olarak görünmeye başladı. Birde artık poco launcher yerine miui launcher var galiba. Google uygulamaları yüklü gelmedi. Telefon ve mesaj gibi uygulamalar xiaomi ye ait, daha önce bunların hepsi google dı.

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
21.3.10 indirme bağlantısı

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Hocam YouTube videonuzu da izledim. Romun ekran süresi nasıl sizce? En son sürümün
Merhaba, öncelikle teşekkür ederim.
Bende 11 saat civarı ( %100'den %20'ye )
Tabii bende oyun falan yok. Bekleme de güç tüketimi düşük. Ancak ben 21.3.3'te video kaydı yaptıktan sonra, videoların korkunç sarsıntılı kaydedildiğini farkedince Endonezya Rom'a döndüm. 21.3.10 kullanan varsa konu ile ilgili bilgi verirse faydalı olur.

baykep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
poco f2 pro
Konular
3

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xioami.Eu rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, Custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir Rom'dur...

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.
Rehber - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

18.03.2021 Tarihli ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Xiaomi.EU ile ilgili birçok kullanıcının kalıcı bölümünü bozan onaylanmış raporlar mevcut.

Lütfen bunu bir not olarak alın, kalıcı olarak L1 sertifikanızı, sensör kalibrasyonlarınızı ve başka bazı donanım sorunlarına yol açabilir.

VoLTE ve Vo-WiFi aktif etmek için;
Arama (Çevirici / Telefon) alanına *#*#663368378#*#* kodunu tuşluyoruz. Çıkan ekranda, "MBN config loading" yazanı seçiyoruz.

Çıkan menüden, "SW MBN" yazan yerden "mbn_global_txt" seçerek "validate" kısmına tıklayın 5 ila 10 saniye bekleyin Volte ve Vowifi aktif olacaktır.
Bu aşamada; hat kablosuz bağlantılar ve hat kesilmesi olabilir, bir kaç saniye içinde düzelecektir.

DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ : 21.3.17

İNDİRME BAĞLANTISI

Özcan bey yanlış dosya değilmi? Poco f2 pro henüz yayınlanmadı. Redmi K40 koymuşunuz gibi

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Özcan bey yanlış dosya değilmi? Poco f2 pro henüz yayınlanmadı. Redmi K40 koymuşunuz gibi
Paylaşılan link,tüm haftalık eu rom tabanlı güncelleme alan cihazların genel linkidir.Poco F2 Pro cihazının alacağı haftalık güncelleme linkide burada yayınlanacaktır.

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Dostum ben link ve değişiklik listesi eklediğimde henüz yayınlanmadığından ve yayınlanacak olan sürümün 21.3.17 olacağını bildiğimden "21.3.17 " tarihli tüm romları içeren linki koydum.
Sabah erken saatte yayınlanan linki ekledim.
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Yeni sürüm link

healthypatient

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Arkadaşlar şu an için 21.2.4 sürümü mevcut. Üst sürüme güncelleme yaparken verileri nasıl yedekliyorsunuz? Benim şu an 200 GB dolu olduğu için yükseltme sonrası format işlemleri baya meşakkatli oluyor. İlgili bir konu adresi varsa yazarsanız memnun olurum? Ayrıca TWRP güncelleme işlemini nasıl yapıyoruz? Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Üst Alt