Yardım poco f2 pro pubg

Yusufzüya66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
7
Nişan yardımını kpat pro oynuyorsan çünkü bu bzen sapıtıyor eğim kayıyor ve şuan hangi sürümde sin fastboot Endonezya romunu flaşla global romda zaten oyunu bırak menüdeyken kasıyor
Hocam Endonezya romunun ne farkı var?

Yusufzüya66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
7
Jiroskop bana ağır geliyor 400 de bile. bu ileriki güncellemeler ile düzelir mi?yada romu değiştirsem bahsettiğiniz Endonezya romu gibi?

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Jiroskop bana ağır geliyor 400 de bile. bu ileriki güncellemeler ile düzelir mi?yada romu değiştirsem bahsettiğiniz Endonezya romu gibi?
Hocam telefon garantili ise hiç o toplara girmeyin. Bu şekilde kullanın eğer hala devam ediyorsa jiroskopsuz oynamam derseniz satıp başka cihaz bakın derim. Garantili cihazda ilk defa android kullanan biri olarak işlem yapmanız büyüo ve gereksiz risk. İnternetten başka cozumler bulmaya çalışın. Snapdragon 865 li bir cihazda pubgde kasmaması gerek.

Yusufzüya66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
7
Hocam telefon garantili ise hiç o toplara girmeyin. Bu şekilde kullanın eğer hala devam ediyorsa jiroskopsuz oynamam derseniz satıp başka cihaz bakın derim. Garantili cihazda ilk defa android kullanan biri olarak işlem yapmanız büyüo ve gereksiz risk. İnternetten başka cozumler bulmaya çalışın. Snapdragon 865 li bir cihazda pubgde kasmaması gerek.
Yok hayır yurtdışı alındı cihaz kasma da yok 865 bizahmet.sadece jiroskop sensordenmidir bilmem pubgde 400de ağır geliyor bana diğer cihazlara kıyasla. yazılımsal birşey bence çünkü diğer jiroskop uygulamalarında gayet verimli

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Yok hayır yurtdışı alındı cihaz kasma da yok 865 bizahmet.sadece jiroskop sensordenmidir bilmem pubgde 400de ağır geliyor bana diğer cihazlara kıyasla. yazılımsal birşey bence çünkü diğer jiroskop uygulamalarında gayet verimli
Oyundan kaynaklı o zaman cihazınızda sorun yok gibi baska oyunlarda test edip düzgün çalıştıysa.

Yusufzüya66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
7
Bide bende şöyle bir sorun oluştu video kaydı yaptığım zaman oyunda hem ses hemde dokunma ağırlaşıyor sanki FPS düşüyor gibi ama düşmüyor kasıyor gibi gözüküyor sıfırladım olmadı kare hızıyla falan oynadım olmadı dokunma tepkisi çok düşüyor kayıt yapamıyorum

Hasjaj

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8SE
Meslek
Öğretmen
Konular
10
Bide bende şöyle bir sorun oluştu video kaydı yaptığım zaman oyunda hem ses hemde dokunma ağırlaşıyor sanki FPS düşüyor gibi ama düşmüyor kasıyor gibi gözüküyor sıfırladım olmadı kare hızıyla falan oynadım olmadı dokunma tepkisi çok düşüyor kayıt yapamıyorum
Bu hataları başka bir oyunda deneyin Call of Duty mobile iyi bir karşılaştırma olur. Eğer onda da bu sorunlar varsa cihazınızda muhtemelen arıza vardır. Sadece Pubg'de oluyorsa oyun sorunludur.

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
6
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayni sorun bende de var yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum. Global rom kullanıyorum. Ekran kaydı alınca sapıtıyor. Mi9 t de böyle bir sorun yoktu.

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
poco f2 pro kullanıyorum 8/256 olan sürüm arkadaşlar OneOS kurdum bu romda hiç sıkıntı yaşamıyorum. cihazı yurtdışından aldım global rom varken hiç pubg oynamadım o yüzden global romdaki sıkıntılar her telefondamı var yoksa sadece sizlerdemi var bilmiyorum ama hdr da sabit 60fps alıyorum ısınma vs neredeyse hiç yok

Yusufzüya66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
7
poco f2 pro kullanıyorum 8/256 olan sürüm arkadaşlar OneOS kurdum bu romda hiç sıkıntı yaşamıyorum. cihazı yurtdışından aldım global rom varken hiç pubg oynamadım o yüzden global romdaki sıkıntılar her telefondamı var yoksa sadece sizlerdemi var bilmiyorum ama hdr da sabit 60fps alıyorum ısınma vs neredeyse hiç yok
OneOS kurmak zormu? Güncellemeler hala geliyor mu?ben daha bootloader açmadım sistem Türkçe mi?

Üst Alt