Yardım poco f2 pro pubg

Yalnızadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco f2 Pro
Konular
1
Ben global rom kullanmıyorum OneOS rom yüklü kasma donma jiroskopta titreme sorunu yok ama şöyle birşey var cihazın jiroskop sensörü aşırı hassas mi6 cihazımda bu kadar hassas değildi mesela jiroskop
hocam ben ilk defa android kullanıyorum. global sürüm yüklü sanırım bende. oneos rom nasıl yüklerim. yüklersem düzelir mi? bugün fabrika ayarlarına sıfırladım teli oyunu da yeniden kurdum ama hala aynı sorunlar devam ediyor.

Yalnızadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco f2 Pro
Konular
1
Düzgünleştirmeyide kapat. Renkliyi seç daha hoş görünüm elde edersin. Kasma sorunu 60fps olmamasından dolayı olabilir. Youtubeden bakarak 60fps yap birde öyle dene. Oyunun yüksek ihtimalle 30fps te kalmış.
hocam yukarıdaki videoya bakar mısın bi ?

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
hocam ben ilk defa android kullanıyorum. global sürüm yüklü sanırım bende. oneos rom nasıl yüklerim. yüklersem düzelir mi? bugün fabrika ayarlarına sıfırladım teli oyunu da yeniden kurdum ama hala aynı sorunlar devam ediyor.
Nişan yardımını kpat pro oynuyorsan çünkü bu bzen sapıtıyor eğim kayıyor ve şuan hangi sürümde sin fastboot Endonezya romunu flaşla global romda zaten oyunu bırak menüdeyken kasıyor

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Android ilk defa kullanıyorsanız açıkçası pek bulaşmanızı tercih etmem rom işlerine ancak illede istiyorsanız öncelikle bootloader kilidinizi açın açtıktan sonra bana özel mesajla ulaşın cihazınıza oneos veya endonezya rom yükleriz. ama ilk önce jiroskop hassasiyet ayarlarını kurcalayın hassasiyet çok yüksekteyse bu tarz titremeler oluşabiliyor. ve ayarlardan nişan yardımınıda kapatmanı tavsiye ederim çünkü ekrana 2 kişi girdiğinde diyelimki arkadakine nişan alıp ateş ettiğiniz zaman size daha yakın olan adama doğru aim kayması yaşarsınız

yunusabi123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
redmi note 9s
Konular
8
Rom olayına bulaşmadan cihazın oyun performansını maximize edelim. Dediğim adımları uygula:
1. Öncelikle Ayarlar-Telefon Hakkında bölümünden yazılım bilgisinin üstüne 7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif et.
2. Ayarlar-Ek Ayarlar-Gelistirici Seçeneklerine gir. Burdan oyun/uygulama sürücüleri değiştirilen yere gel. PUBG için oyun sürücüsünü aktif et.
3. Yine geliştirici seçeneklerinden Gpu kullanımını zorla ve 4xmsaa zorla seçeneklerini aktif et.
4. Ayarlar-Uygulamalari Yönet girdikten sonra PUBG yi bul. Ardından pil ayarlarına girip kısıtlama yok seçeneğini aktif et.
5. Gameturbo ayarlarından donanım ısınma sorunlarından kaçın diye bir performans seçeneği var. Bunu da kapatabilirsin.
6. Oyuna girmeden önce kesinlikle ram temizliği ve önbellek temizliği yap.
7. Yine kasmalar devam ediyorsa gameturbo seçeneğini kapatıp sonuca bak.

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Titreme dediğin olay flicker denilen grafiksel bir olay Kenar yumuşatma kapalı olduğu zaman olur genelde. 4xMSAA'yı zorlayı geliştirici seçeneklerinden aktif edebilirsiniz ama uygulamanın kenar yumuşatması gibi bir başarım beklemeyin.

Yalnızadam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco f2 Pro
Konular
1
Nişan yardımını kpat pro oynuyorsan çünkü bu bzen sapıtıyor eğim kayıyor ve şuan hangi sürümde sin fastboot Endonezya romunu flaşla global romda zaten oyunu bırak menüdeyken kasıyor
MIUI Global 12.0.4 kararlı 12.0.4.0(QJKMIXM) Ssürümü hocam bendeki. yeni güncelleme gelirse düzelir mi acaba kendiliğinden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom olayına bulaşmadan cihazın oyun performansını maximize edelim. Dediğim adımları uygula:
1. Öncelikle Ayarlar-Telefon Hakkında bölümünden yazılım bilgisinin üstüne 7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif et.
2. Ayarlar-Ek Ayarlar-Gelistirici Seçeneklerine gir. Burdan oyun/uygulama sürücüleri değiştirilen yere gel. PUBG için oyun sürücüsünü aktif et.
3. Yine geliştirici seçeneklerinden Gpu kullanımını zorla ve 4xmsaa zorla seçeneklerini aktif et.
4. Ayarlar-Uygulamalari Yönet girdikten sonra PUBG yi bul. Ardından pil ayarlarına girip kısıtlama yok seçeneğini aktif et.
5. Gameturbo ayarlarından donanım ısınma sorunlarından kaçın diye bir performans seçeneği var. Bunu da kapatabilirsin.
6. Oyuna girmeden önce kesinlikle ram temizliği ve önbellek temizliği yap.
7. Yine kasmalar devam ediyorsa gameturbo seçeneğini kapatıp sonuca bak.
hocam söylediklerinizi tek tek yaptım ama sorun düzelmedi. ilginiz için teşekkür ederim.

Titreme dediğin olay flicker denilen grafiksel bir olay Kenar yumuşatma kapalı olduğu zaman olur genelde. 4xMSAA'yı zorlayı geliştirici seçeneklerinden aktif edebilirsiniz ama uygulamanın kenar yumuşatması gibi bir başarım beklemeyin.
başarılı olmadı hocam. telefondan soğudum.

Android ilk defa kullanıyorsanız açıkçası pek bulaşmanızı tercih etmem rom işlerine ancak illede istiyorsanız öncelikle bootloader kilidinizi açın açtıktan sonra bana özel mesajla ulaşın cihazınıza oneos veya endonezya rom yükleriz. ama ilk önce jiroskop hassasiyet ayarlarını kurcalayın hassasiyet çok yüksekteyse bu tarz titremeler oluşabiliyor. ve ayarlardan nişan yardımınıda kapatmanı tavsiye ederim çünkü ekrana 2 kişi girdiğinde diyelimki arkadakine nişan alıp ateş ettiğiniz zaman size daha yakın olan adama doğru aim kayması yaşarsınız
hocam bu söylediğiniz romları yüklersek sorunum düzelir mi? garantisi bozulur mu cihazın ?

Son düzenleme:

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
Bende hiçbir sorun yok jiroskop titremesi bende başta yaşıyordum hassasiyetleri ayarlayınca sorun kalmadı donma kasma da yok

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
kral hassasiyeti düşür o kadar hassas yapmışın ki elinin titremesini algılıyordur cihaz .D

Üst Alt