Yardım Poco f2 Pro kullanıp Mobile Legends Oynayan Arkadaşlar bir bakar mısınız

Exodia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar mobile legends oynarken poco f2 pro da mikrofon sesi karşıya çok çok az iletiyor. Normal aramalarda watsapp ta vs ses çok iyi gidiyor. Ama mobile legends da sesim karşıya çok çok az gidiyor.Poco f2 proda oynayan arkadaş varsa sorunsuz bir şekilde yada sorunlu konuya yazabilir mi ?

ekrem1725

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi A2
Konular
5
Bendede aynı sorun var pubgde hiçbir sıkıntı yok mobile legends da sesim gitmiyor karşıya

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Arkadaşlar mobile legends oynarken poco f2 pro da mikrofon sesi karşıya çok çok az iletiyor. Normal aramalarda watsapp ta vs ses çok iyi gidiyor. Ama mobile legends da sesim karşıya çok çok az gidiyor.Poco f2 proda oynayan arkadaş varsa sorunsuz bir şekilde yada sorunlu konuya yazabilir mi ?
Çözüm olarak birisi "telefonu sıfırladım ve her şeyi baştan kurdum düzeldi şimdilik çözüm olarak bunu deneyin bende işe yaradı fakat oyun kaynaklı dediğim gibi."demiş bi platformda, deneyin belki düzelir!

Exodia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Çözüm olarak birisi "telefonu sıfırladım ve her şeyi baştan kurdum düzeldi şimdilik çözüm olarak bunu deneyin bende işe yaradı fakat oyun kaynaklı dediğim gibi."demiş bi platformda, deneyin belki düzelir!
Format attık baştan kurduk her yolu denedik kardeşim yinede olmadı. Birileri gürültü engelleme mikrofonunu ana mikrofon olarak algılıyor o yüzden ses gitmiyor demiş ama bu yazılımsal galiba çözüm bulana kadar bekleyecez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede aynı sorun var pubgde hiçbir sıkıntı yok mobile legends da sesim gitmiyor karşıya
Kardeşim bluetooth kulaklıkla denedin mi hiç fırsatın oldu mu ?

Son düzenleme:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam belki kullandığınız romdan kaynaklı olabilir. Benim cihazım 9T Pro , mesela bazı romlarda aynı sorun bende de oluyordu.Mobile legendsta sesim karşıya az gidiyordu fakat diğer uygulamalarda problem yoktu. İmkanınız varsa rom değiştirerek deneyebilirsiniz.

Exodia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Hocam belki kullandığınız romdan kaynaklı olabilir. Benim cihazım 9T Pro , mesela bazı romlarda aynı sorun bende de oluyordu.Mobile legendsta sesim karşıya az gidiyordu fakat diğer uygulamalarda problem yoktu. İmkanınız varsa rom değiştirerek deneyebilirsiniz.
Hocam imei repair var twrp yüklü fakat rom değiştirmeye korkuyorum çökme vs olursa imei gider falan diye

Exodia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Rom değiştirdim hocam. Endonezya roma geçti sonuç aynı. Normal mikrofonlu kulaklıkla denedim yine ses karşıya oyunda gitmiyor. Bluetooth kulaklığı olan ve aynı sorunu yaşayan bir arkadaş denerse sevinirim.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Rom değiştirdim hocam. Endonezya roma geçti sonuç aynı. Normal mikrofonlu kulaklıkla denedim yine ses karşıya oyunda gitmiyor. Bluetooth kulaklığı olan ve aynı sorunu yaşayan bir arkadaş denerse sevinirim.
Hocam o zaman oyunun sizin telefonunuzla bir uyuşmazlığı var.Son çare olarak game turboyla veya game turbosuz deneyin.

Üst Alt