MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - Global Kararlı Rom V12.2.5.0.RJKMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

furkanyazici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
Bilgisayar program
Konular
4

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
peki güncelleme yapmaya değer mi stabil mi
Performans ile ilgili bir geliştirme yapılmamış, kamera ile ilgili bir geliştirme var bir de Şubat ayı güvenlik güncellemesi paylaşılmış.

12.2.4 kullanıyorsanız güncelleyin, daha alt bir sürüm kullanıyorsanız geçmeyebilirsiniz.

cihatgss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cht
Cihazım
CngZ
Meslek
Mühendis
Konular
2
Arkadaşlar Rom değiştirmeyi düşünüyorum da. Verileri kaybetmemek için yedekleyip geri kurmak için hangi yöntemi kullanmalıyım? Root var. Önceden titanium u kullanıyordum Yeni Android versiyonlarında problem çıkartıyor. Yedekleme Yapan arkadaşlar yöntemlerini yazabilir mi acaba?

Scaevola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
A
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
TWRP üzerinden 12.0.4'ten de OTA rom zip dosyasını yükleyerek geçebilir miyim yoksa önce 12.0.4-12.2.4-12.2.5 şeklinde mi OTA güncellemeleri yapmam gerekir?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
TWRP üzerinden 12.0.4'ten de OTA rom zip dosyasını yükleyerek geçebilir miyim yoksa önce 12.0.4-12.2.4-12.2.5 şeklinde mi OTA güncellemeleri yapmam gerekir?

Twrp ile Recovery rom indirme bağlantısını kullanarak güncellemeleri yapmanız gerekmektedir.

ebekirbayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Bayar
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
2
Geri çekilmiş olsa öyle demez, beta diye belirtir.
Dosyayı indirirken bozmuş olabilir, ota linkinden kendiniz indirip updater'a gösterin kursun.
Nasıl gösteriyoruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben güncellemeyi yükledim, hesabım beta kullanıcı değil ve change loglara bakabiliyorum. Yani güncelleme geri çekilmiş görünmüyor.

Telefonunuzun global sürüm olduğuna emin misiniz?
Var mı bir sıkıntı

Kullanımı nasıl

Gözünüze çarpan bişey var mı ? Hata vs.

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Nasıl gösteriyoruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Var mı bir sıkıntı

Kullanımı nasıl

Gözünüze çarpan bişey var mı ? Hata vs.
OTA dosyasını indirdikten sonra güncelleyici paneline gelip ekranda olan "12" yazılı logoya 4-5 defa dokunuyoruz ve ek seçenekler açılıyor. Sonra sağ üstteki üç noktaya tıkladığımızda güncelleme paketini kur diye seçenek çıkıyor ona tıklayıp indirdiğiniz paketi seçiyorsunuz. Sonrasında gerekli kontrolleri yapıyor ve yüklüyor.

Tabii bu sürümün OTA'sını kurmak için 12.2.4 sürümüne halihazırda sahip olmanız gerekiyor.

Ayrıca 12.2.4 ile her şey aynı diyebilirim, ufak tefek kasmalar oluyor ara sıra o kadar.
Zaten güncellemede rom üzerinde bir geliştirme yok, sadece güvenlik güncellemesi yapılmış.

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Arkadaşlar Rom değiştirmeyi düşünüyorum da. Verileri kaybetmemek için yedekleyip geri kurmak için hangi yöntemi kullanmalıyım? Root var. Önceden titanium u kullanıyordum Yeni Android versiyonlarında problem çıkartıyor. Yedekleme Yapan arkadaşlar yöntemlerini yazabilir mi acaba?
Migrate kullanıyorum ben

ozn_altnbs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
Hata güncellemesi değil diye anlıyorum bu. Ocaktan beri sorunlu şekilde kullanıyoruz hala düzeltme gelmemesi can sıkıcı.

Bloother

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Bir sürü sorun var, sürekli geri bildirim yolluyorum, düzelteceğiz diye cevap veriyorlar ama gönderdikleri güncelleme bomboş. Güzelim telefonu mahvettiler. Kararlı sürüm yazıyor bir de. Beta bile sayılmaz. Güncellemeden sonra "en son paketi indir"e tıklayarak tam kurulum yaptım yeniden ama değişen bir şey olmuyor.

Üst Alt