Soru Poco f2 pro güncelleme alır mı?

erysngl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Poco F2 PRO
Meslek
Sağlık Personeli
Konular
4
Yurt dışı imei atılmış Poco f2 pro güncelleme alır mı? Güncelleme sırası bir sorun oluşur mu?

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Yurt dışı IMEI ne oluyor ve forumda herkesin merakla beklediği cevap : IMEI değişikliğini nerede yaptırdınız?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Poco F2 Pro İçin Hala Plaka İşlemi Yapılamıyor.
Evet farkındayım yapılamıyor, anlaşılan satıcılar IMEI işlemi şuan olmuyor derlerse müşteri almaktan vazgeçer korkusundan hepsi bir ağızdan yapıyoruz diye konuşuyorlar. Halbuki bu telefonu alacak olan kişiler zaten seçerek bilerek isteyerek alıyor. IMEI işlemi yapılacaksa herkes bu durumdan haberdardır diye düşünüyorum.

Am anlayamadığım şu "yurt dışı IMEI atılmış" ne demek zaten fabrikadan kendi IMEI ile üretilmiyor mu ? Yurt dışında da bir daha mı imei atmışlar yani tuhaf geldi.

IMEI kısıtlaması yapan bizim ülkemizden başka ülke de mi var?

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Evet farkındayım yapılamıyor, anlaşılan satıcılar IMEI işlemi şuan olmuyor derlerse müşteri almaktan vazgeçer korkusundan hepsi bir ağızdan yapıyoruz diye konuşuyorlar. Halbuki bu telefonu alacak olan kişiler zaten seçerek bilerek isteyerek alıyor. IMEI işlemi yapılacaksa herkes bu durumdan haberdardır diye düşünüyorum.

Am anlayamadığım şu "yurt dışı IMEI atılmış" ne demek zaten fabrikadan kendi IMEI ile üretilmiyor mu ? Yurt dışında da bir daha mı imei atmışlar yani tuhaf geldi.

IMEI kısıtlaması yapan bizim ülkemizden başka ülke de mi var?

Aslında yazım ile ilgili bir yanlışlık var hocam. Yurtdışı derken yurtdışından getirilen kayıt edilmeyen telefon anlamında. İmei atılmış da başka bir cihazın imeisi atılmış işte. Yurtdışı, imei atılmış yazılsa daha doğru olur tabi :)

Oyla:

mattenz

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
0
Madem imei atılamıyor da bu cihaza niye o zaman satıcılar imei atılıyor diye üstüne basa basa söylüyorlar anlamıyorum ve halen daha yurtdışı cihaz kayıdını biz yapıyoruz diye dolanıyorlar.

Oyla:

erysngl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Poco F2 PRO
Meslek
Sağlık Personeli
Konular
4
bu cihazı yeni sipariş ettim daha elime ulaşmadı yurtdışı cihaz kapandığında imei atılamıyor mu?

Oyla:

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
bu cihazı yeni sipariş ettim daha elime ulaşmadı yurtdışı cihaz kapandığında imei atılamıyor mu?
IMEI işlemi şimdilik yok , telefon gelince hattını sim1 e tak 150 gün sonra kapanırsa sim2 ye takarsın ikinci 150 günü kullanırsın. Zaten yılbaşında bu sayaç sıfırlanıyormuş yeniden başlar bu döngü , bu arada da IMEI durumu çözülür umutlarındayız. Ama en başta hattı takınca bootloader kilidini aç ki kapansa bile ileride IMEI işlemi yapılabilir durumda olsun. Bootloader kilidinin açılması önemli.

Oyla:

Serkanz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serqan
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
illa ki bulurlar kapanana kadar bir yöntem. Ama burda sorun devlet. Başka bir ülke yoktur ki halkını yolunacak kaz olarak görsün. Üretimi teşvik etmeye ne gerek var nasılsa halk gerizekalı.

Oyla:
Üst Alt