İnceleme Poco F2 Pro Ekran Süresi Deneyimleri

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Elbette düşünceniz doğru maalesef batarya konusunda çok iyi bir gelişme olmadığı sürece bu benim derdim olarak kalacak bana ölmeden önce teknoloji deki hangi gelişmeyi görmek isterdin deseler ilk aklıma gelecek olan boyutu küçük olup şarjı uzun süren bir batarya teknolojisi derdim.
Az önde donanım haberde haberini okudum mi 11 ultrada farklı bir teknolojiyle üretmişler pili. Normal pil hücresine göre hücre başı 10 kat daha fazla enerji depolayabiliyormuş ama yinede 5000 mah pili olacakmış. Önümüzdeki senelerde tutarsa bu teknoloji hayallerinizi yaşarsınız :D

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Az önde donanım haberde haberini okudum mi 11 ultrada farklı bir teknolojiyle üretmişler pili. Normal pil hücresine göre hücre başı 10 kat daha fazla enerji depolayabiliyormuş ama yinede 5000 mah pili olacakmış. Önümüzdeki senelerde tutarsa bu teknoloji hayallerinizi yaşarsınız :D
telefon hoparlörü boyutunda bir batarya gördüm tabi henüz geliştirme aşamasında ama yanlış değilsem 17.000mah değerde bunun birde şuan ki 5000 mah boyutunda. Olduğunu düşünelim batarya minimum 25k mah olur ömürlük kullan 3310 gibi haftada ayda 1 şarja takarız artık

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
telefon hoparlörü boyutunda bir batarya gördüm tabi henüz geliştirme aşamasında ama yanlış değilsem 17.000mah değerde bunun birde şuan ki 5000 mah boyutunda. Olduğunu düşünelim batarya minimum 25k mah olur ömürlük kullan 3310 gibi haftada ayda 1 şarja takarız artık
Hocam dediğiniz gibi piller var zaten piyasada ama şarj süreleri çok uzun veya ömürleri çok kısa oluyor diye biliyorum yanlış bilgi vermek istemem. Ama yakın gelecekte 1 haftalık şarj sürelerini vs. görürüz gibi geliyo bana. Hadi inşallah :D

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam dediğiniz gibi piller var zaten piyasada ama şarj süreleri çok uzun veya ömürleri çok kısa oluyor diye biliyorum yanlış bilgi vermek istemem. Ama yakın gelecekte 1 haftalık şarj sürelerini vs. görürüz gibi geliyo bana. Hadi inşallah :D
Bahsettiğim teknoloji henüz test aşamasında hocam

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
poco f2 pro facebook grubunda bir arkadaş bataryaları modifiye edip uzun süreli kullanım hedefliyordu bakalım ne olacak

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
poco f2 pro facebook grubunda bir arkadaş bataryaları modifiye edip uzun süreli kullanım hedefliyordu bakalım ne olacak
Hocam grup linkini atabilir misiniz? Konu içerisinde yasak ise özel mesaj atabilir misiniz?

emreapaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
f2pro
Konular
0
MIUI 12.2.6 dayım. yüksek ışıkta(balkonda gündüz ışığında) Chrome Instagram YouTube karışık kullanırken 9 saat gidiyor. ama netflixden film izlerken kulaklıkla tabii oda ışığında 20 saati buluyor.eskiden böyle değildi daha azdı. güncelleme ile iyileşti

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Ben Simplicity denilen Çin beta bazlı romdayım TR dil ekledik çok güzel süreler veriyor

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Enes Genç, Konusunu açın herkes faydalansın ;)

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Enes Genç, Konusunu açın herkes faydalansın ;)
Abi bir açıyorum zibilyon tane mesaj geliyor ya da moderatör düzeltiyor ediyor HAIS rom da var onu da paylaşmak istedim ama hiç kapak kaldırmadım kullanmak isteyen özelden mesaj atsın F2 Pro Türkiye TG grubunda herkese atıyorum link hatta Simplicity i indirip Drive a atıyorum

Üst Alt