Yardım Poco f2 Pro batarya sorunu

Ugurugurgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
En azından sizin sorununuz çözülmüş sevindim.
Çok sağolun. 8 aylık telefonun böyle bir sorun vermesi beni çok soğuttu. Satacağım büyük ihtimalle. Çünkü orijinal şarj cihazı kullanıyorum. Gayet de dikkat ederim. Düşme vs de olmadı. Xiaomiyi bilmem ama bence pocolarda kullanılan malzeme kaliteleri iyi değil. Sizin benimkinin dışında bir problemi yoksa büyük ihtimalle aynı yerdendir. Eğer yapabilirseniz twist denen sıkıştırmayı yapın. Pop up kameranın yanındaki kırmızı ışık yanarsa flex kaynaklıdır problem. İnşallah siz de uygun maliyetle çözersiniz.

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Çok sağolun. 8 aylık telefonun böyle bir sorun vermesi beni çok soğuttu. Satacağım büyük ihtimalle. Çünkü orijinal şarj cihazı kullanıyorum. Gayet de dikkat ederim. Düşme vs de olmadı. Xiaomiyi bilmem ama bence pocolarda kullanılan malzeme kaliteleri iyi değil. Sizin benimkinin dışında bir problemi yoksa büyük ihtimalle aynı yerdendir. Eğer yapabilirseniz twist denen sıkıştırmayı yapın. Pop up kameranın yanındaki kırmızı ışık yanarsa flex kaynaklıdır problem. İnşallah siz de uygun maliyetle çözersiniz.
1 dk hocam pop up kameranın yanında kırmızı ışık yanıyor benimde o zaman dediğiniz gibi kesin flex kablo değişimi olucak ve poco telefonların kalitesi kesinlikle berbat Samsung marka telefonum vardı önceden a70 hala zehir gibi çalışıyor pocolarda is yok

Ugurugurgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
1 dk hocam pop up kameranın yanında kırmızı ışık yanıyor benimde o zaman dediğiniz gibi kesin flex kablo değişimi olucak ve poco telefonların kalitesi kesinlikle berbat Samsung marka telefonum vardı önceden a70 hala zehir gibi çalışıyor pocolarda is yok
Yüzde 90 flex. Başka şansınız yok zaten. En uygun fiyatlı parça zaten flex. Deneyin bence

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Yüzde 90 flex. Başka şansınız yok zaten. En uygun fiyatlı parça zaten flex. Deneyin bence
Evet hocam ben gideyim alayım telefonumu telefoncudan kendim deneyeyim 6 gün oldu hala yapacak olacaksa ben yaptığımda da olur.

exelans_61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
poco f2
Konular
1
Poco f2 pro telefonumşarj almıyor bordu ve flexi değiştim ayrı ayrı 2 şer tane denedim hala şarj almıyor şarj bildirim ışığı yanıp sönüyor ancak şarj almıyor nedeni ne olabilir veyahut beni yönlendirebileceğiniz bir tamirci var mı ? Teşekkür ederim

Üst Alt