Yardım Poco f2 Pro batarya sorunu

Ugurugurgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Hocam son durum nedir böyle sürekli soruyorum ama bendede aynı durum var olursa bende sipariş vericem duruma göre
Hocam dua edin de bundan kaynaklı olsun. Kargo işi uzadı. Bugün teslim edilecek görünüyor. Merak etmeyin aklımda. Size yazacağım burdan

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Hocam dua edin de bundan kaynaklı olsun. Kargo işi uzadı. Bugün teslim edilecek görünüyor. Merak etmeyin aklımda. Size yazacağım burdan
İnşallah sadece odur hocam bende telefoncuya verdim batarya arıyoruz dedi anlamadım ilk gittiğimde flex kablo demişti ne olacak bekliyorum.

Ugurugurgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
İnşallah sadece odur hocam bende telefoncuya verdim batarya arıyoruz dedi anlamadım ilk gittiğimde flex kablo demişti ne olacak bekliyorum.
Evet problem flex kaynaklı. Fakat gelen ürün orijinal değil iade edeceğim. N11 den integra bilişim diye bir mağazaydı. İade edeceğim ürünü. Orijinal bulan olursa yazabilir mi

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Evet problem flex kaynaklı. Fakat gelen ürün orijinal değil iade edeceğim. N11 den integra bilişim diye bir mağazaydı. İade edeceğim ürünü. Orijinal bulan olursa yazabilir mi
Denedin mi peki şarj almaya başlamış mıydı ?

sevince1661

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emos
Cihazım
note 9 pro
Konular
9
Üst Alt