Sohbet Poco F1 aldım

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Bende poco almasam z5 alacaktım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sanki poco aldıkta noldu türk telekom telefonu tanımıyor telefonun hızı çöp oldu benim için internet yavaş olduktan sonra ne anlamı var keşke zenfone 5z alsaydım

dostum hiç moralini bozma. sim kartını değiştirsene. bunu yapmayı hiç düşündün mü? bende çalışan türk telekom sende neden çalışmıyor? sim kartın eski olabilir mi?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Bende poco almasam z5 alacaktım

Sanki poco aldıkta noldu türk telekom telefonu tanımıyor telefonun hızı çöp oldu benim için internet yavaş olduktan sonra ne anlamı var keşke zenfone 5z alsaydım
Hemşerim, bende Tokat'lıyım , konunuzda size upuzun bir öneri verdim .Yaptınız mı bilmiyorum ama bana bir yanıt vermediniz.
Sorun %99 telefonunuzdan kaynaklanmıyor. Anlattığınıza göre sorunun tek muhattabı Türk Telekom. Bunu 'Poco aldımda noldu' diyerek Poco'ya bağlamanız saçma oluyor.
Turkcell de bir sorun yaşamıyorum , BTK bir sorun olmadığını söyledi diyorsunuz , bende yapmanız gereken şeyi size söyledim.
Aşağıda tekrar belirtiyorum.
EĞER KOVALAMAZSANIZ KİMSE SİZİNLE İLGİLENMEZ MAALESEF.
Tamam işte hocam Turkcell de böyle bir sorun yaşamadığınızı ve BTK da telefonunuzun durumu ile ilgili bir sorun olmadığını belirttiklerini ifade ettiğinizden sorununuz Türk Telekom ile ilgili olduğu sonucu ortaya çıkıyor .
Size dediğim gibi , görüştüğünüz kişi yeterli teknik bilgiye sahip olmadığından hizmet veremiyoruz diyip kestirip attığını düşünüyorum.
Bundan ötürü size şiddetli ve tek tavsiyem şudur :
Sorunu Türk Telekom la çözmeniz ,
Eğer Çağrı merkezi yardımcı olamıyorsa daha üst mevkideki kişilerle görüşme talebinde bulunmanız veya
Türk Telekom İl/İlçe Müdürlüklerine giderek teknik destek almanız gerekiyor.

Dediğim gibi sonuna kadar gitmeniz şahsi fikrimce size sorunun çözümünü getirecektir.

dostum hiç moralini bozma. sim kartını değiştirsene. bunu yapmayı hiç düşündün mü? bende çalışan türk telekom sende neden çalışmıyor? sim kartın eski olabilir mi?
@iquique dostumun da dediği gibi sorununuz sim karttan kaynaklıda olabilir. Lakin bunu anlayacak ve çözecek platform Türk Telekom.
Lütfen yukarıda anlattığım gibi KOVALAYIN.

Son düzenleme:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Chrome gibi gömülü uygulamaları root yapmadan tamamen kaldırabileceğimiz bir uygulama var mı?

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
tariktastan dostum sağ ol var ol. Bugün blitzpower ekran koruyucusunu taktım. Çok güzel oldu. clap~~

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
Hemşerim, bende Tokat'lıyım , konunuzda size upuzun bir öneri verdim .Yaptınız mı bilmiyorum ama bana bir yanıt vermediniz.
Sorun %99 telefonunuzdan kaynaklanmıyor. Anlattığınıza göre sorunun tek muhattabı Türk Telekom. Bunu 'Poco aldımda noldu' diyerek Poco'ya bağlamanız saçma oluyor.
Turkcell de bir sorun yaşamıyorum , BTK bir sorun olmadığını söyledi diyorsunuz , bende yapmanız gereken şeyi size söyledim.
Aşağıda tekrar belirtiyorum.
EĞER KOVALAMAZSANIZ KİMSE SİZİNLE İLGİLENMEZ MAALESEF.

@iquique dostumun da dediği gibi sorununuz sim karttan kaynaklıda olabilir. Lakin bunu anlayacak ve çözecek platform Türk Telekom.
Lütfen yukarıda anlattığım gibi KOVALAYIN.
Kardeşim sağol ilgileniyorsun belki 50 kez aradım türk telekomu kayıt oluşturmuşsunuz diyorlar tamam herşeyi yaptım diyorum o zaman bizim yapabileceğimiz bişey yok cihazı iade edin bizden cihaz alın diyorlar dalga geçer gibi küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum ben sorunu birine bulmuyorum çare ararken bi şekilde sitem ediyor insan

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Kardeşim sağol ilgileniyorsun belki 50 kez aradım türk telekomu kayıt oluşturmuşsunuz diyorlar tamam herşeyi yaptım diyorum o zaman bizim yapabileceğimiz bişey yok cihazı iade edin bizden cihaz alın diyorlar dalga geçer gibi küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum ben sorunu birine bulmuyorum çare ararken bi şekilde sitem ediyor insan
Türk Telekom müdürlükleri oluyor ilçelerde . Oraya gidip üst seviye görevlilerle konuşabilirsiniz.
Ben mobil değil ama ev internetinde taşıtma yaptıktan sonra sorun yaşamıştım ve ardımdan çağrı merkezi bir çözüm sunamayıp kenara çekilmeye başlayınca İstanbul Pendik Türk Telekom müdürlüğüne gidip üst düzey bir yetkili ile görüşüp sorunumu toplam 10 dakika içerisinde bulup halletmiş idik.
Kovalamazsanız sizi bezdirene kadar işten kaçmaya devam ederler .

Türk Telekom İl Müdürlüğü
Karşıyaka Mahallesi, 60200 Tokat Merkez/Tokat
(0356) 555 10 10

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Deniz mahir kardeşim, sim kartımı kaybettim diyerek yeni bir sim kart alsana. bir de öyle dene.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Artık forumda kalıcıyım. Az önce n11'den 2448.50 TL ye Poco F1 aldım. Mavi renk 64 GB. Delta garantili.
Cumaya elimde olur sanırım.
Senin o fiyat küsüratini Yerim ben. Hayırlı olsun hocam

Üst Alt