Yardım Pixel Exprience ve Android 10 Romlar kurulamıyor

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi 5
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar cihazıma sorunsuz rom yükler ve farklı farklı romları denerdim. Uzun süre sonra rom değiştirmek istedim Pixel Experience 10 romunu indirdim ve kurdum ancak açılış ekranında kalıyordu. Sonra lineage android 10 rom indirdim aynı sorunu yaşadım. TWRP sürümü düşürdüm yükselttim halen daha aynı sorunu yaşamaktayım. Fastboot modda stock rom kurmak istiyorum işlem tamamlanıyor ama cihaz açıldığı gibi yeniden başlatıyor. Elimde tek çalışan bir rom var oda miui 10 android 9 bir custom rom oda çok stabil değil. Yani kısacası rom kuramıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhabalar cihazıma sorunsuz rom yükler ve farklı farklı romları denerdim. Uzun süre sonra rom değiştirmek istedim Pixel Experience 10 romunu indirdim ve kurdum ancak açılış ekranında kalıyordu. Sonra lineage android 10 rom indirdim aynı sorunu yaşadım. TWRP sürümü düşürdüm yükselttim halen daha aynı sorunu yaşamaktayım. Fastboot modda stock rom kurmak istiyorum işlem tamamlanıyor ama cihaz açıldığı gibi yeniden başlatıyor. Elimde tek çalışan bir rom var oda miui 10 android 9 bir custom rom oda çok stabil değil. Yani kısacası rom kuramıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam twrp değiştirip kurmayı denediniz mi?

Oyla:

alp15eren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi 7
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Benim telefonumdada böyle oluyordu. Vbmeta ile ilgili twrp üzerinden birşey kurdum. Daha sonra aosp tabanlı romlar açılmaya başladı

Oyla:

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
Benim telefonumdada böyle oluyordu. Vbmeta ile ilgili twrp üzerinden birşey kurdum. Daha sonra aosp tabanlı romlar açılmaya başladı
Hocam o dosya mevcut mudur acaba. Şuan çalışan ama stabil omayan romu kuruyorum çünkü arama ve görüşme yapmam lazım boş vaktim olunca deneyeceğim.

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Genellikle Geliştiriciler Frimware ve Vendor güncelleme yaptıktan sonra kendi romlarının yüklenmesini ön koşul olarak belirtiyor.
yüklenecek frimware ve/veya Vendor dosyası için minimum sürüm numrası kurulum adımlarında belirtiliyor.

Oyla:

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
Sorunu çözdüm twrp ile romu kurduktan soran twrp kurulsun mu tiklerini kaldırdım ve kurduğum romlar açıldı. Hiç beklemiyordum bundan dolayı olduğunu :)

Oyla:
Üst Alt